Міський голова озвучив першочергові напрацювання та сказав про хороше

0
707

Так міськголова С.А.Кузьменко, 15 квітня, на початку  чергового засідання міськвиконкому відмітив про наступне:

-Сьогодні найбільш актуальним є питання реструктуризації боргів КП «Теплокомуненерго» за спожитий природний газ від «Нафтогаз Україна». Це наше стратегічне підприємство, і сьогодні ведеться активна відповідна робота в напрямку розстрочки боргів підприємства.

Також хочу повідомити, що виділено кошти на капітальний ремонт інфекційного відділення. Треба швидко нашому капітальному управлінню будівництва налагодити активну роботу з обласним відділом капітального будівництва, щоб швидкими темпами розпочати відповідний капремонт. У планах міської ради також є питання вирішення побудови власної кисневої станції.

Далі очільник Олександрії відмітив, що треба провести активну роботу по підготовці ремонту навчальних закладів міста, що  потребують цього невідкладно.

  • Було оголошено приємну новину: освітяни міста до великодніх свят отримають зарплатню.
  • Міськголова дав доручення першому заступнику міськголови Ю.О.Гугленку терміново вирішити питання засміченості ділянки дороги в напрямку Полтави.
  • – Я днями мав нагоду проїхати цією ділянкою дороги, щоб подивитися в якому вона стані. Техніка вивозу побутового сміття не відповідає нормам. Тому, першому заступнику доручаю швидко зібрати керівників відповідних підприємств, що займаються вивозом побутових відходів, разом зі службою автомобільних доріг та районною державною адміністрацією навести лад, – підкреслив С.А.Кузьменко.
  • Також було проінформовано, що міськбюджет отримав на свої рахунки 15 млн. грн. на дотації та пільги для олександрійців. Вони їх швидко отримають.
  • Міськголова наголосив про приведення в порядок пам’ятників, пам’ятних знаків, що присвячені Другій Світовій війні 1939-1945 років, щоб ветерани бачили, що городяни свято шанують пам`ять про величну славу визволителів.
  • І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я