Міську лікарню № 3 врятували шляхом приєднання до…

0
248

На 84-й сесії міської ради, що відбулася 15 травня депутати ухвалили рішення про приєднання Міської лікарні №3 (Перемозький м-н) до Центральної міськлікарні.
Рішення прийняте з метою створення оптимальної мережі лікувальних комунальних підприємств та ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.
Згідно з вимогами медреформи, кожен лікувальний заклад до 1 квітня повинен був отримати ліцензії на надання певних пакетів медпослуг та укласти договори з Національною службою охорони здоров’я України.
ЦМЛ отримла ліцензії на 10 пакетів послуг та фінансування від держави на суму 83 млн. грн. “Третя” лікарня підписала угоду лише на амбулаторну допомогу, не отримала ліцензії на стаціонарну допомогу і роботу із наркотичними препаратами. Чому не підписала на більший пакет? Через це виникла нестача коштів на утримання закладу до кінця року в розмірі  біля 4 млн. грн. Тому вирішення даної проблеми стало об’єднання двох лікарень.
Враховуючи, що мешканці сіл Звенигородки, Марто-Іванівки і Перемозького мікрорайону здебільшого звертаються до ЦМЛ, що має резерв на надання послуг для населення, усі жителі громади матимуть законне право отримувати якісні послуги в міському лікувальному закладі, а працівники лікарні №3 будуть забезпечені зарплатнею.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я