Міський відділ поліції не забуває своїх ветеранів

0
244

 З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів  системи МВС та національної поліції України, що відзначається щорічно 20 грудня, Олександрійський міський відділ поліції вшанував колишніх працівників органів МВСУ. Свої вітання надіслав і Міністр Внутрішніх справ  А. Аваков, який  відзначив багаторічну  натхненну працю, професіоналізм та досвід ветеранів органів МВСУ, що так сьогодні необхідний суспільству, ефективно його використовувати в практиці кожного нового покоління правоохоронців, що вірою і правдою слугуватиме в інтересах держави та народу, їх миру та спокою.

Від імені керівництва  міськвідділу поліції  учасників зібрання привітав в.о начальника відділу підполковник В.В.Глущенко, який побажав міцного довголіття, родинного затишку, гарних новорічних свят та побільше  радості в житті…

За багаторічну працю в органах  внутрішніх справ України, добросовісне виконання  службових обов`язків, особисту  самовідданість  справі боротьби зі злочинністю, зміцнення громадського правопорядку та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції група ветеранів нагороджена  відзнаками  МВС «За службу  державі»:  Колінько Г.Г, Корж В.І. Нагрудним знаком «Гідність та честь» (МВСУ) відмічено: Болілого О.Є.,  Дорошенка Л.І.,  Переверзєва В.Г., Шияненко В.Г.

Нагрудним знаком «Гідність та честь» (карний розшук): Прохоренка О.Г.,  Вовченка М.І.( Державна автомобільна інспекція).

Пам`ятною медаллю «На варті правопорядку» нагороджено: КучеренкаВ.Д., Бескровного М.В., Телеуцу А.І., Туріка  С.В.

Групі ветеранів: Донець, Г.І., Задвірний О.П., Чередніченко О.М., Шубський О.А. оголшено Подяку від міського відділу поліції.

Від імені ветеранів МВСУ щирі слова подяки на адресу міського відділу поліції м.Олександрія висловив  ветеран МВСУ О.Є.Болілий, який наголосив, що у наш непростий час, керівництво  міськвідділу не забуває колишніх працівників органів правопорядку, даруючи їм можливість спілкуватися на урочистих  заходах…

І.Мельник

ФОТОРЯД

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я