Міський голова С. К.Цапюк зустрівся з головами профспілок освітян

0
111

15 травня мер Олександрії С.К. Цапюк зустрівся з головами профспілкових комітетів освітян та вільних профспілок, аби обговорити ситуацію з утримання та розвитку галузі освіти  в Олександрії.  Під час бесіди Степан Кирилович зазначив, що держава вимагає привести у відповідність до постанов Кабміну кількість учнів у класах або скоротити 111 ставок вчителів, аби державних видатків на заробітну плату вистачало до кінця року. Не краща ситуація з фінансуванням заробітних плат лікарів вторинної ланки, яка сьогодні знаходиться у стадії реформування. Загалом, на заробітну плату освітян і лікарів не вистачає 27 млн. грн.
Бойові дії на сході України негативно впливають на економічний стан країни. Тому сподіватися на підтримку держави сьогодні не доводиться. Крім того, через зменшення норм у наданні субсидій кількість олександрійців, які користуються даною пільгою, зменшилася практично вдвічі. У результаті заборгованість лише населення за спожитий газ становить близько 78 млн. грн.
Тож рік є дуже складним. Але міська влада весь фінансовий ресурс і надалі направлятиме на те, аби зберегти колективи, не скорочувати і не закривати заклади освіти. При цьому по можливості увага приділятиметься і розвитку інфраструктури Олександрії: ремонту доріг, встановленню дитячих і спортивних майданчиків тощо. Але директори шкіл і дошкільних закладів разом з профспілками повинні докласти усіх зусиль, аби скоротити видатки на утримання закладів без шкоди для якості навчального процесу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я