Міська влада “рятує” “Теплокомуненерго”. Яка частка субсидії в боргах 77 млн. грн.?

0
655

ПП «Теплокомуненерго» рішенням міської ради на 84-й сесії вирішили надати фінансову допомогу з місцевої казни в розмірі  2,9 млн. грн.

За значні борги, що склали 28 млн. грн. перед “Нафтогазом” за спожитий газ ще минулого опалювального сезону, олександрійські теплопостачальники рішенням суду були відлучені від права користуватися своїми рахунками. Дивно, що арешт рахунків призвів до боргів з виплати зарплатні.

Директор КП «ТКЕ”  А. Грибачова в усьому бачить причину арешту рахунків в одному – несвоєчасній сплаті абонентами за подане теплопостачальниками тепло. Допомога  міської ради 2, 9 млн. грн. пішла на погашення боргів по зарплатні працівникам. А як тоді зрозуміти її слова “що ця підтримка ніяк не вирішує питання погашення боргу перед «Нафтогазом» та розблокування рахунків підприємства, а 2,9 млн. грн., кошти підуть на виплату заборгованостей по зарплатні працівникам”.

Невже за ці 2 місяці абоненти не змогли сплатити  кошти за тепло, щоб вчасно виплачувати зарплатню? А що ці  2,9 млн. грн. суд не арештував?(адже надходження усіх коштів автоматично підлягає арешту.Чи не так?, – Авт.).

Подібна ситуація з боргами за спожитий газ щорічно вирішувалася шляхом  реструктуризації боргу перед НАК «Нафтогаз», і нічого трагічного в цьому немає.

Зі слів керівника підприємства борги населення за спожите тепло перед КП “ТКЕ” за підсумками цього опалювального сезону становлять близько 77 млн. грн.

“Абоненти погашають цей борг поки що дуже повільно і незначними обсягами…”- говорить  головний теплопостачальник Олександрії.

Назвіть щоденну сплату, щонедільну, щомісячну, щоб бачити прозорість. А то коли прийдеш до каси, щоб сплатити: доводиться дуже довго чекати своєї черги, навіть при карантині.

Яка частка субсидії в боргах 77 млн. грн.?

Хотілося б почути відповідь на питання: яка суму боргу складають пільги – субсидія.  І ще одне: чому в Олександрії зависока була встановлена ціна за 1 Гкал, ніж в інших містах країни.

Діючий тариф в Олександрії не змінювався з 2018 року і становить 1712,20 грн. за Гкал.

А ось подивіться на вартість тепла цьогоріч в інших містах України:

Київ – 1654 грн./ Гкал., Чернівці -1204 грн./Гкал, Полтава – 1659 грн./Гкал, Івано-Франківськ- 1312 грн./Гкал, Вінниця – 1375 грн./Гкал, Запоріжжя -1481 грн./Гкал,  Житомир -1558 грн./Гкал, Маріуполь- 1683 грн./Гкал., Дніпро – 1579 грн./Гкал. І перелік можна продовжувати.

Так, сплачували менше: зими майже не було; газу мало споживали; ввелися перерахунки. Але ж суми 1712 грн., а не, наприклад, з суми 1375 грн., як у Вінниці чи Чернівцях – з 1204 грн.!?

Чи буде відповідь?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я