Міська влада на шляху розвитку малого та середнього бізнесу

0
933

Міський голова С. А. Кузьменко стоїть на позиції розвитку малого та середнього бізнесу.  Будь-які кроки в цьому напрямку повинні дати свій позитив. І в цьому пмтанні не останнє місце за  регіональним фондом підтримки підприємництва.

Так новопризначена директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Кіровоградській області Ольга Ковальова-Алокілі відвідує міста, в яких функціонують відповідні фонди. Сьогодні вона з робочим візитом побувала в Олександрії.

Зустріч за участю керівництва Міського фонду підтримки підприємництва м.Олександрії, відділу інвестицій та інновацій управління економіки і запрошеними підприємцями відбулась у міськрайонному центрі зайнятості.

Директор ознайомила присутніх із формами та умовами надання безвідсоткової фінансової допомоги на розвиток діючого бізнесу або стартапу.

Фінансова підтримка на зворотній основі надається: для діючого бізнесу – у розмірі до 500 тис. грн на строк до трьох років з можливістю відстрочення повернення суми зобов’язання до шести місяців; для новоствореного бізнесу (стартап) – у розмірі до 100 тис. грн на строк до трьох років з можливістю відстрочення повернення суми зобов’язання до шести місяців. На часткову компенсацію банківських відсотків на безповоротній основі – у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн на бюджетний рік.

Обов’язковою умовою надання фінансової підтримки з обласного бюджету на зворотній основі є фінансовий внесок суб’єкта МСП у розмірі не менше 25% витрат на реалізацію бізнес-проекту за рахунок власних ресурсів. Фінансова підтримка суб’єктам МСП надається на конкурсних засадах, згідно з протокольним рішенням наглядової ради РФПП.

Окремо керівник зупинилася на питаннях розвитку соціального підприємництва та діяльності агенції регіонального розвитку для залучення грантових коштів.

У свою чергу директор міського фонду підтримки підприємництва Лариса Ревенець поінформувала про умови надання фінансової допомоги з місцевого бюджету.

Наприкінці заходу суб’єкти господарювання мали можливість поставити запитання керівникам регіонального і міського фондів підтримки підприємництва та отримати вичерпні відповіді.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я