Міністр юстиції подякував С. Цапюку за розвиток інфраструктури в Олександрії

0
84

Міністр юстиції України П.Петренко назвав Олександрію прикладом для наслідування.
Свої враження від міста він висловив на офіційному відкритті центру з надання послуг у сфері ДРАЦС, який працюватиме у форматі «Open Space» в Олександрії.
Перевага «Open Space» полягає в тому, що жителі або гості Олександрії відтепер зможуть в комфортних умовах, без черг і оперативно отримати найбільш популярні послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану, серед яких – реєстрація народження дитини, подання документів для реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу чи зміна імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян чи копій документів.
Це 3-й такий сучасний офіс на Кіровоградщині та 31-й в Україні.
Міністр юстиції П.Петренко зазначив, що офіс «Open Space» в Олександрії працюватиме у форматі «єдиного вікна» з використанням електронної черги.
Першим клієнтом на отримання документу став міський голова С.Цапюк, який замовив копію свідоцтва про народження. Під час очікування послуги, яка тривала 13 хвилин, Павло Петренко наголосив, що отримав позитивні враження від нашого міста. Він зазначив, що Олександрія яскраво відрізняється від інших аналогічних міст розвиненою інфраструктурою, сучасними технологіями, гарними дорогами і подякував С.Цапюку за розвиток Олександрії.
Однією з тем візиту на Кіровоградщину, за словами міністра, є зависокі ціни на газ для населення по регіонах. З цього приводу передбачається серйозна розмова з керівництвом м. Кропивницького. Олександрія, як зазначив П.Петренко, є позитивним винятком у даному питанні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я