Міністерство охорони здоров`я загубило Олександрійський онкодиспансер, залишивши без фінансування. Розпорядженням голови ОДА…. ці кошти віднайшли в Києві …

0
395

Олександрійський онкодиспансер дофінансують загубився як і інші  кілька закладів охорони здоров’я, що не отримали фінансування від НСЗУ в рамках 2-го етапу медреформи.

– Вони не змогли витримати умови договору Національної служби здоров’я і не отримали фінансування на квітень, – розповів керівник департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко. – Зараз уже є проєкт розпорядження голови обласної державної адміністрації про дофінансування цього закладу. Проєкт буде погоджений комісіями обласної ради і працівники цього закладу отримають заробітну плату за відпрацьований період.

Відзначимо, сьогодні очільник МОЗ заявив, що регіони на фінансування закладів охорони здоров’я у квітні отримають медичну субвенцію, що мала б надійти лише в жовтні-грудні.

Як бачимо, бюрократи завжди викрутяться, їм легко зробити винними безпосередньо медпрацівників. Сумно, що обидва очільники від мелицини ще “дують” у різні дудки. В одного – лікарні винні, а інший – чесно признався, що цих коштів не було закладено в бюджет, їх візьмуть з жовтня-грудня.

На мою власну думку, онкодиспансери повинні бути стратегічно захищеними, найбільш важливими – бути на першому місці в фінансуванні держави. Від цієї хвороби ще ніхто не відкупився…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я