Міністерство оборони вивчало промисловість Олександрії

0
164

 З метою вивчення потужностей промислових підприємств міста щодо ремонту та виготовлення окремих агрегатів військової техніки за дорученням першого заступника міністра оборони України Ігоря Павловського 15 березня до Олександрії прибула делегація в складі: ТВО заступника начальника Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України з наукової роботи, полковника Олексія Головіна; представників Центрального науково-дослідного інституту ОВТ ЗС України, полковника Вадима Каніщева, Віталія Томчука, ДК “Укроборонпром” Миколи Горіна та заступник проректора Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Ігоря Лисицького.

Робоча група відвідала основні машинобудівні підприємства міста, які в майбутньому можуть бути залучені до реалізації державної програми з технічного оснащення Збройних Сил України.

Міський голова С. Цапюк зазначив, Олександрія вже має досвід ремонту бойової техніки і влада зацікавлена, аби якомога більше підприємств мали змогу отримати державні замовлення та зробили свій внесок в обороноздатність нашої країни.

У свою чергу полковник О. Головін зазначив, що перед Міністерством оборони та ДК “Укроборонпром” стоїть завдання залучати саме українські підприємства до виготовлення складових та відновлення бойової техніки. Ознайомлення з промисловими підприємствами міста показало, що  наше місто має усі можливості виконувати поставлені завдання в даному напрямку.

Після завершення візиту робоча група узагальнить отриману інформацію та надасть заступнику міністра оборони конкретні пропозиції.

Представники  МО відвідали такі підприємства: «Завод «Олександрійська ливарна компанія», «Торговий Дім «Укрнанасоссервіс»,  ТОВ «Олександрійський рудеремонтний завод»,  ТОВ «Електромеханічний завод», ТОВ «Завод «Атоштамп» та ін.  

Дивно, що в цьому переліку відсутня «Фірма “Віра-Сервіс-Інтермаш» (в газеті “Вільне Слово”, і на фото  не помітно директора М.Сулятицького, яка  кілька років тому була готова однією з перших  до ремонту  військової техніки (велася мова про ремонт  800 бронетранспортерів,  і яка на сьогоднішній день їх найбільше відремонтувала, – Авт.).  Для цього господарем підприємства  були створені  усі передумови для  співпраці з  оборонною промисловістю  країни ( обладнані відповідні цехи,отримано ліцензії…).

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я