Мільйони на реформу медицини в Олександрії

0
283

Охорона здоров`я в місті реформується з 2018 р. А завершальним етапом буде підписання всіма мешканцями Олександрії декларацій з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. На даний час їх підписали 73% городян.
Минулого року первинна мережа перейшла на фінансування з Національної служби здоров’я України за кількістю підписаних декларацій.З міської казни виділено 900 тис. грн. для роботи 50 робочих місць лікарів, під’єднання до швидкісного інтернету, підключення до медичної інформаційної системи «Медейр» тощо. Працює електронна реєстратура, запроваджений електронний онлайн-запис до лікаря, виписуються електронні рецепти за програмою «Доступні ліки». До електронної системи також підключено діагностичний підрозділ. Інформація про результати діагностики надходить на комп’ютер сімейного лікаря та вноситься в електронну медичну карту пацієнта.
Продовжується реформа і вторинної ланки, на яку виділено понад 1 млн. грн. на перший етап реорганізації – з бюджетних установ  перейшли в комунальні некомерційні підприємства. Проведений І етап комп’ютеризації закладів: облаштовано 28 автономізованих робочих місць, здійснено підключення до Інтернету та створено розгалужену інтернет-мережу, діє медична інформаційна система «Медейр». Це дало можливість зареєструватись у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я.
ЦМЛ, дитяча міська лікарня, міська лікарня № 3 та стоматологічна поліклініка отримали ліцензію на медичну практику.
Але є кілька умов: надання цілодобової медичної допомоги з лікувально-діагностичним обладнанням, що планується придбати навесні, та отримати кошти за програмою медичних гарантій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я