Майстер-клас відЄ.Банади

0
99

Те, що відбувалося протягом перших 17- ти хвилин на полі КСК «Ніка» під час протистояння «Олександрія» – «Ворскла» в 6- му турі можна занести до кращого матчу «Олександрії» в нинішньому чемпіонаті. Олександрійцям вистачило в особі Євгена Банади 17 хвилин, щоб зняти всі питання стосовно переможця цього протистояння.

З перших хвилин більш активно діяли на полі наші гості з Полтави. Складалося таке враження, що вони грають «першим» номером», але по ходу поєдинку було видно, що аграрії навмисно віддали певну ініціативу, а насправді – вивчали манеру, стиль та слабкі сторони суперника. І вже до першого голу стало ясно, що гол не забариться. Перший і другий гол мені вдалося вгадати – коли їх заб`ють, чим здивував присутніх поряд друзів по футболу В.Смілика, А.Нора та М.Котова.

А вийшло так, що після подачі кутового від Ковальця першим на м`ячі був Є.Банада- замкнув цю подачу – 1:0. Не встигли гості оговтатися від такого голу, як той самий Є.Банада знову таки після стандартного першим був на другому поверсі – знову головою замикає подачу вже від Пономаря, який отримав класний пас від А.Цурікова, а Віталію залишалося майстерно викласти на голову нашому гравцю – 2:0.  Втретє міг відзначитися знову таки ж Є.Банада, але цього разу його удар прийшовся мимо цілі. У першому таймі «ворскляни» були притиснуті до штрафної своїх воріт так міцно і надійно, що практично жодного разу не змогли організувати більш –менш організованої атаки з останнім ударом, що могла запам`ятатися вболівальникам.

На газоні  була класична гра в одні ворота. Міг тричі відзначитися К.Ковалець, якого тричі грубо зупиняли на вістрі атак – на гольовій позиції. І тричі  після штрафних гості мали витягувати шкіряного з сітки своїх воріт, якби трохи прицільніше «стріляли»  гравці «Олександрії».  Гра Кирила в цьому матчі викликає тільки найкращих слів подяки за самовідданість у боротьбі на перших позиціях атаки. Такі моменти викликають неабиякі позитивні емоції та радість  від змістовного та розумного футболу.
А що «Ворскла»? Важко сказати, але ні Ребенок, ні Коломоєць, ні Кобахідзе, ні два бразильські легіонери нічого  путнього не змогли організувати на противагу  «Олександрії», як не призивав їх до згуртованості В.Сачко.Ні в атаці, ні в обороні  полтавчанам нічого не світило. Жодного удару в площину воріт Ю.Паньківа не було за всю гру. Правда одного разу «відзначився» Коломоєць, коли грубо зіграв проти А.Поляруса.

Головний тренер «Олександрії»  В.Шаран і в другому таймі побудував гру таким чином, щоб суперник нічого не зміг зробити попереду. Вдало та змістовно поставлена гра довела, що сьогодні «Ворскла» не та команда, яка може щось протиставити своєму сьогоднішньому супернику. 5 попереджень проти одного з боку «Олександрії» говорить лише про одне: скільки  ж очних протиборств було програно гравцями  «Ворскли» під час атакувальних дій «Олександрії». Тільки на одному К.Ковальцю їх було кілька.

Гарний подарунок до Дня незалежності від «Олександрії»  олександрійському вболівальнику.