Масляна по-олександрійськи

0
112

29 лютого міськвлада організувала народні гуляння «Олександрія Масляну гуляє – весну зустрічає» та фестиваль млинців «Золоті млинці – провісники весни».
Мер міста С.К.Цапюк та Архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп щиросердно привітали олександрійців з приходоим весни – Масляної, побажавши міцного доголіття та родинного благоплолуччя.
Як завжди, в центрі уваги представлення розмаїття млинців з різноманітною анчинкою та вичірністю самих млинців, що приготували до свята навчальні заклади Олександрії, Олександрійська Єпархія УПЦ, в/ч №2269 та працівники міського військкомату, котрі  проводили роз’яснювальну роботу щодо переваг військової служби за контрактом.
Безкоштовними млинцями частували городян: кафе «Мак де Бург», «Челентано», «У Яши»,«Колиба», «Шашличний двір», «Гамбрінус», «Сан Ремо» та супермаркети – «Маркетопт» та «Варто».
Представники міських бібліотек презентували громаді безкоштовні майстер-класи з оформленими тематичними фотозонами.
На святі велася торгвля товарами домашнього вжитку та продуктами харчування.
Аматори Міського палацу культури веселили присутніх розвагами, іграми, конкурсами, вікторинами. Пісні, танці та хороший настрій був цього дня на пл.Соборній
Учасники фестивалю отримали Дипломи подяки від міського голови.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я