Машинобудівна галузь Олександрії – 20% реалізованої продукції…

1
332

26 вересня відзначалося День Машинобудівника. З нагоди професійного свята у міській раді вітали машинобудівників Олександрії.

Заступник міськголови Юрій Шклярук від свого та голови Олександрії С. А. Кузьменка, міськради, членів виконкому привітав машинобудівників, побажавши їм здоров’я та достатку.

– Пишаємося нашими машинобудівниками, їх професіоналізмом. Адже саме завдяки їх праці збільшується випуск товарів вітчизняного виробництва та нарощується потужний промисловий потенціал, створюються нові робочі місця, а завдяки високій якості продукції, її унікальності і конкурентоспроможній ціні – вона користується попитом не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами, чим прославляє нашу громаду, – підкреслив Ю. Шклярук.

За високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у забезпечення виконання виробничих завдань кращі отримали Подяки міськголови.

Сьогодні на обліку Олександрії налічується 29 підприємств машинобудівної галузі, що дають до 20% від загального обсягу реалізованої продукції. До того ж, це понад 1000 робочих місць.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я