М.Сулятицький: «Тарифи за комунальні послуги збільшені в 2 рази, що непосильні громаді»

0
117

Депутат міської ради від «Солідарності»  М.Сулятицький висловив слушну думку стосовно того, що нові тарифи комунальних послуг, що були прийняті  від 6 липня поточного року, збільшені в двічі, що лягають непосильним тягарем на плечі громади.

-Тут кажуть, що наша комісія не працювала. Скажу так, що ми більше 4-х разів телефонували членам комісії, запрошуючи їх на засідання комісії, але її члени не приходили. Приходили  Матвієнко, Ходак, і все. Може й  я пропустив кілька сесій чи засідань комісії. Я  директор підприємства на якому працює успішно 200 чоловік, і ми справно платимо  податки до всіх рівнів казни. А члени нашої комісії – “проїдають” наші зароблені кошти.  А стосовно тарифів, то скажу так, що за підрахунками електроенергія зросла  для “Житлогоспу” всього на 60-70 тис. грн, щомісячно, а  зарплатня  при умові якщо  підприємство буде всім платити не 1600 грн., а  3200 грн., то це потягне лише  120- 150 тис. грн. Усього на потреби «Житлогоспу» потрібно не більше 250 тис. грн. А куди він тратить додаткові 850 тис. грн, що надходять  від цього підвищення!? Я говорю  не політичними гаслами, а суто з громадянської позиції економії. Де оптимізація виробництва, організації роботи, де впровадження нових технологій з енергоекономії, чи придбали підрядні організації, що тратять кошти громади, нову техніку, механізми…?, – підсумував депутат.

Підтримати  ініціативу В.Заріцького зголосився депутат від  “Батьківщини”  Алімов, який запропонував знизити  вартість 1м2 житлової площі  на 1 грн.

А коли питання було поставлене на голосування, то з 17 потенційних голосів, «за» сказали лише 14, «проти» – 7  і 11 – «утримались».  А для відміни потрібно було мати 19 голосів.  Більшість обранці не  підтримали громаду міста.

ФОТОРЯД

  • І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я