Люди обрали новий рівень!

0
1012

Що ж люди визначилися зі своїми поглядами на завтрашній день свого життя. Ніхто, крім виборців не здатний більше обрати нову владу. Народ Олександрії свідомий розумом обрав свій шлях завтра. Правда, були й такі, котрі голосували  за “пенсію”, яку їм платить нинішній мер… Держава платить. Такі люди, або відверто демонстрували свою прихильність нинішній владі, або з невідомих причин не прийшли на виборчі дільниці, котрі знаходилися за  100- 200 метрів від місця голосування.  А ще були й такі, котрі у вічі перед виборами  говорили одне, поносячи владу міста, а через годину бігли з хворими ногами на зустріч з владою,  а перед цим мене продали, аби я посприяв у кандидата  номер один С. А. Кузьменка в замін, що проголосують за нього аби він допоміг будинку матеріально. І тут же бігом на зустріч з іншим кандидатом… Не знаю як можна назвати таких людей, але вони гірше колишніх комуністів. У яких була ідея, патріотизм, своя правда… А це люди- пристосуванці. Дасть щось кандидат наче про голосуємо,  а як до справи – немає діла.

Уже все позаду. Безсонна ніч і день. Підрахунок голосів. Усе зійшлися. Усе добре. Мирно, дружно спрацювала дільниця. Не всі очікували свого, але таке воно життя. Добре, що виборці прийшли на дільниці і проголосували. Звісно, що новій владі багато робити слід буде зробити з обіцяного. Гадаю, що люди не розчаруються. Досвід є, велика жага працювати. Молодість – то той чинник, що є рушійною силою для вдосконалення, оновлення, важливого.

Приходить час змін. Для одних вони небажані , а для інших – бажані, очікувані. Це філософія життя. На зміну одному приходить інше.

Йшла молодь на виборчі дільниці. Середній вік. І пенсіонери, для котрих зміни –  глибока депресія. Усе буде добре…

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я