Люди хочуть новітнього парку

1
961

Початок реконструкції парку, який носив назву як парк шахтарів, сьогодні приводять новітнього стану, щоб у ньому було комфортно, затишно з користю відпочивати. Першим кроком за ініціативи С. А. Кузьменка проведено роботи по реконструкції центральної алеї парку.  Облаштовані  тротуарні доріжки, розбиті клумби, встановлені лавки для відпочинку…

Сьогодні серед олександрійців жваво обговорюється питання яким вони хочуть бачити невдовзі парк.

Я би запропонував, як звернувся ініціатор відродження місця масового відпочинку олександрійців та гостей, щоб вони надсилали свої пропозиції стосовно облаштування парку, відкрити в ньому міні-зоопарк (такий собі еко-парк з тваринами та птахами, що населяють Кіровоградщині, -Автор.), в якому крім атракціонів, наші діти будуть долучатися до чуйного відношення до тварин… Це був би великий крок у напрямку виховання підростаючого покоління.

Крім цього можна було б облаштувати  ще один пляж ближче до КСК “Ніка”, розширивши береги (заглибитися в парк) , відкрити і міні човникову станцію на кілька човнів. Розчистити русло до містка по вул. Шевченка. Це було б справді місце масового відпочинку.

Іван Мельник

1 КОМЕНТАР

  1. Непогано було б зробити тренажерный зал як в Київі в гідропарку с штангами і іншими спортианими спорудами

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я