Люди голосують за своє завтра. Яким вони його бачать – невдовзі дізнаємося(ОНОВЛЕНО)

0
981

Вибори відбуваються тихо і коректно. Принаймні так вони проходять на 756-й виборчій дільниці ( 15-та школа). Дільниця вчасно відкрилася, усі  члени  ДВЕ були технічно готові до роботи з виборцями. На 13 годину дня проголосували 386 виборців. Активність не така вже й активна щодо подальшої долі життя олександрійців. Дякувати владі дільниця була забезпечена усіма засобами захисту від коронавірусу. Проводиться вологе прибирання силами членів дільниці…

Люди розуміються як заповнювати бюлетені. А ті, хто не в змозі – надають допомогу рідні, або виборці. Порушення відсутні. Спокійно відбувається процес голосування. Здебільшого йдуть люди пенсійного віку….

Який буде результат: ми вже скоро дочекаємося. Головне, щоб люди правильно обрали владу. Усі жителі розуміють, що від їх волевиявлення залежить чого чекати завтра.

На 18 годину вечора  на дільниці проголосували 647 осіб. Явка низька. Для прикладу, один із багатоквартирних будинків, що поряд з виборчою дільницею, явка така: зі 165 виборців, за списком, прийшло голосувати лише 60 чоловік. Це виважений результат нашого кращого завтра? Не дивно чому ми так погано живемо… Бо як кажуть виборців:”наш голос нічого не вирішує”. Помиляєтесь. Вирішує.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я