Люди дякують «Турботі за турботу

0
1789

Символічно, людяно, що люди, котрі потребують матеріальної допомоги в силу певних причин, щиросердно дякують «Турботі» за турботу.

Кілька годин присвятив, щоб побачити та відчути реакцію людей на отримання гуманітарної продуктової допомоги від благодійного фонду,  ініційованого президентом ФК «Олександрія» С.А.Кузьменком  та його однодумцями у зв`язку з пандемією, коли більшість людей немає змоги вийти навіть до магазину… Завдання “Турботи”  не лише надати допомогу нужденим, але й звернути увагу влади всіх рівнів на те, як сьогодні живуть пенсіонери, ветерани праці, інваліди…

Ранок, 11.05.20, 9:00, перша адреса вул. Чонгарська, 7.

Нас зустрічає з посмішокю та радістю 96-річний Михайло Петрович Власов:

– Хоч людей побачу, поспілкуюсь… Питаєте: як дожив до такого віку? Проживав до війни в с.Трудівка… З 1942 року вивезений до Німеччини. Важка праця на текстильній фабриці в Котбусі, далі –  з 1943 –  відправлений до Рурської області (під Францією) – вугільна копальня. Що сказати про війну? Було всяко. Годували 2 рази на день (вранці і ввечері), щоб з голоду не помер – лиш би міг працювати. На шахті дещо легше стало  – німець на обід давав картоплю на бригаду з 7 людей (кілька кілограмів), що б пекли… Нічого вижили. У 1945 році був звільнений американцями. Після передачі  радянським військам – відразу призваний до лав радянської армії, тут же, – в Німеччині. Служив до 1947 року. Займалися розбиранням вугільних підприємств – репатріацією:  розбирали брикетні фабрики,  заводи та вивозили «до Омська –Томська» – такий бу в залізничний маршрут.  Далі служба в Смоленьску, Вязьмі… Передайте С.А.Кузьменку найкращі слова подяки за турботу про людей важкої долі. Нехай ніколи на землі не буде війни, щоб усі жили в мирі і злагоді та дожили до моїх років. Буду живий, чекаю “Турботу” на 100-річчя.

Чонгарська 82, 123,  Кременчуцька, 58, 81, 56, 28, 30… І так далі. Люди з різними долями: інваліди, одинокі, інші мають дорослих дітей інвалідів (за 40 років), дітей, що не жалують увагою, малозабезпечені з мізерною пенсією, багатодітні родини… У кожного своя нужда, свої проблеми і турботи. І ця допомога нагальна, як сказала 81-річна мешканка Олександрії Онопа О.Ф. :

-Нехай Бог дарує людям міцне довголіття, хто бідкається про таких як ми. Дуже вчасна допомога. Прізвище С.А.Кузьменка добре знане. Можу лише віддячити словами щирої подяки йому за турботу про таких як я.

 50 пакунків від «Турботи» волонтерам Володимиру Смілику та Сергію Євлентьєву сьогодні треба розвезти по адресах заявників.

Сьогодні, 11 травня, на допомогу людям виїхало 13 автомобілів, а це  майже 700 наборів «Турботи». І так щоденно… По списках заявників доходить до 11 тисяч розвезених продуктових наборів. “Турбота” турбується не словом, а ділом!

І.Мельник

   

  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я