Любим жінкам найкращі вітання!

0
389

Шановні жінки-олександрійки!

Прийміть щирі вітання з прекрасним жіночім святом Весни!

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.

З повагою – Сергій Кузьменко,

міський голова м.Олександрія

*****************************

Дорогі, косівчанки!

Від імені керівництва ТОВ «Колос» щиросердно прийміть щирі вітання зі святом 8 березня! Бажаємо вам тепла в душах, весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси та душевної гармонії!

Хай любов, розуміння та щастя стануть вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут! Хай посмішка пробудженої природи і тепло додадуть вам сил, упевненості в собі. Хай будуть святковими ваші будні і завжди квітне сад у душі.  Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, веселого настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.

З повагою – директор ТОВ «Колос»

Олександр Замковий

*****************************

           Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги!

Від вашої повсякденної праці, що є міцною запорукою майбутнього наших дітей, залежить успіхі рідної України. Ви робите світ добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі. Нехай весняне сонечко висушить усі слізки, весняний вітер – віднесе подалі тривоги, а щастя пробивається в серце кожної з вас. Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – жіночим днем 8 Березня! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Зичу, щоб у кожній жіночій долі завжди було затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

                                                                          З повагою – Ольга Бондар

Дорогі жінки- найкраща половина світу!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди прекрасного весняного свята  – 8 Березня ! Все найсвітліше, що є в нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Зичу любим жінкам міцного здоров’я та довголіття, великої жіночої вдачі, сімейного добробуту, поваги від оточуючих. Нехай в ваших оселях панують  спокій та милосердя, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни! Щиро бажаю весняної повені щастя, натхнення, оновлення, процвітання, віри… Віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане. Віри в людей – вони переважно є добрими. Віри в себе, що є запорука успіху.

З повагою – директор ПП “Грант-Житло-1” Геннадій Глазков

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я