Лілія Лук`янчук: «Завдячуючи меценатам сліпі люди долають невидимі бар`єри»

0
212

Сліпі від природи люди – це трагедія для родин.., але життя так розпорядилося, що ці люди мають не лише можливість жити, але й приносити користь  іншим. Вони живуть своїм буденним життям, пристосувавшись до всього, аби відчувати себе зрячими… Вони працюють,  відпочивають, приймають участь в художній самодіяльності, і слід відмітити, що вони мають талант у співі, танцях та  спектаклях. Це вони – члени місцевого УТОСу.

-Нещодавно ми повернулися з регіонального фестивалю художньої самодіяльності членів УТОСів з Одеси, Херсона, Миколаєва, Києва, Дніпра  та Олександрії, – говорить  Лілія Лук`янчук – художній керівник, натхненник художньої самодіяльності даного  виробничого  підприємства.  – В кінці червня завдячуючи депутату міської ради Андрію Коломійцеву, який забезпечив нас  проїздом до Одеси і назад, а директор підприємства забезпечив проживанням в Одес, наш колектив поставив міні-спектакль «Дилема про торт». Набравши 15 балів – максимальну кількість за даний номер, наш колектив артистів-аматорів  буде приймати участь у Всеукраїнському фестивалі  серед УТОСів країни. Нагадаю, що це не перша допомога від депутата. Минулого  року він нам вже допомагав з поїздкою на вокальний фестиваль до Одеси.

У спектаклі приймають участь  4 аматори акторської майстерні УТОСу:  М.Варцуба – режисер- постановник,  Надія Бородатова –  зіграла роль  «Логіки» та «Здорового глузду», Любов Сьоміна – Тетяну, Лілія Лук`янчук – «Демона» та  Світлана  Набожна – «Ангела».   Мені  вдалося переглянути  “Дилему  про торт”. Скажу, що  враження дуже гарні, коли люди грають серйозні ролі  здорового глузду і логіки, коли Демон спокушає,  а з іншого боку Ангел підказує як краще поступати, коли мова йде про ненаситність Тетяни…

І.Мельник    

ФОТОРЯД     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я