Головна Спорт Лавриненко: “Волинь” сьогодні грала з максимальною самовіддачею”

Лавриненко: “Волинь” сьогодні грала з максимальною самовіддачею”

0
104
Головний тренер ФК “Волинь” Віктор Богатир прокоментував поразку “Інгульцю” – 0:1.
– Сьогодні була досить хороша гра, – сказав Віктор Миколайович. – Відзначу якість газону в Петровому. Одне задоволення грати на такому якісному газоні. Вважаю, гра була до забитого м’яча. Для нас важливо було перемогти сьогодні, але, на жаль, не вдалося. Задоволений самовіддачею гравців, на полі був єдиний колектив. Ми не засмучуємося, рухаємося вперед. В нас ще є шанси виправити турнірне становище. Не хотілося ламати структуру гри замінами, адже ніхто з гравців не випадав. Завтра проведемо тренування, ті футболісти які не грали, отримають більше навантаження, щоб тримати себе в тонусі.

“Інгулець” -” Волинь” – 1:0. Відеоогляд матчу

Наставник “Інгульця” Сергій Лавриненко після перемоги над “Волинню” подякував футболістам за самовідданість у такому складному ігровому графіку. 
– Сьогодні була дуже важка, бойова гра, – сказав Сергій Дмитрович. – За три тижні проводимо вже шостий матч, тому футболісти вже дещо функціонально виснажилися. Будемо відвертими, нам не вдалося відновитися після гри з “Геліосом”. В останніх матчах  майже не проводили ротацію в складі, тому в наших основних гравців сьогодні судомами зводило ноги, грали на морально-вольових.
На жаль, сили не безмежні. Я вдячний хлопцям за максимальну самовіддачу та характер. Вони повністю виклалися на футбольному полі і змогли порадувати вболівальників важливою перемогою. “Волинь” – організована команда. Вона сьогодні грала надійно в захисті, не давали нам вільного простору для швидких атак.
Грали до забитого м’яча. Дякувати богу, що нам вдалося відзначитися та перемогти. Гра забувається, а результат – залишається. Поки не знаємо, що з Клименком. Після матчу в нашого лікаря буде вдосталь роботи. Зараз у нас невелика пауза в чемпіонаті, наступна гра через шість днів. Витратимо цей час для відновлення футболістів. “Волинь” сьогодні грала з максимальною самовіддачею, адже в них складне турнірне положення. Нам необхідно перемагати в кожному матчі,і думати вже про наступну гру. Намагаємося рухатися поступово до своєї цілі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я