Л.Васіч: «Щасливих вам доріг в країні знань, наші дорогі гімназисти»

0
799

1 вересня – початок  нового життя для першокласників, а для інших – продовження поступального руху в країну знань… У минулому літні канікули, безтурботний час…. Попереду – нові знання, нові враження, нові відкриття…

 У Кіровоградському обласному комплексі (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія відбувся перший дзвоник, який сповістив про новий навчально- виховний рік для 212  гімназистів, що представляють 71 населений пункт Кіровоградщини.

Після урочистого  вступу з занесенням державного прапора, виконання гімну України та гімназії, заступник директора гімназії Людмила Володимирівна Васіч щиро привітала гімназистів з початком нового навчального року. З особливими словами вона звернулася до новачків – гімназистів:

Минуло літо відпочинку, час захоплень і вражень. Вкотре ми відчиняємо двері новим учням – нашим 6-ти класникам для отримання міцних знань в храмі науки. Ви будете навчатися в одному із найстаровинніших та найстарших за віком учбових приміщень нашого міста. 6 лютого 2018 року гімназії виповниться 145 років!  (З 1873 року розпочала свою освітню ходу жіноча гімназія в повітовому  місті Олександрія, – Авт.).  Я щиро вітаю новачків, і зичу вам, дорогі  наші  гімназисти,  успіхів у навчанні, хорошого настрою і  міцного здоров`я.  Наш навчальний заклад є лідером серед навчальних закладів м.Олександрії та займає 3 місце в області. З року в рік зростають показники ЗНО.  Цьогорічні випускники  нашої  гімназії  з  26-ти – 17 стали стали студентами вишів на держбюджеті, і 9 – на комерційній основі, це при тому, що на їх спеціальності було лише по 2-3 держзамовлення.  Звертаючись до випускників, яким сьогодні прозвучить останній в їх житті перший шкільний дзвінок, хочу побажати, щоб ви більше старались у здобутті  міцних знань, які вам доносять наші вчителі. Обласна влада робить все можливе аби навчання, проживання, харчування та навчально- матеріальна  база відповідали сучасному  рівню отримання якісних знань.       

 Відмінники навчання отримали з рук керівника закладу Похвальні Грамоти за старанність у навчально- виховному процесі. Випускниці 2018 року  Катерині Мельник було вручено факел – символ  отримання  міцних знань  та  вибору майбутньої професії…., а далі перший  урок  «Україна – це Європа»…

 Спілкуючись з новачками гімназії, зокрема з батьками   8-ми класниці  Юлії Федотової, Сергієм та мамою Оленою, почув гарні слова на адресу гімназії: 

У нас були певні побоювання, що донька вступає в самостійне життя без батьків, але коли нас ознайомили з матеріальною базою гімназії, коли побачили весь комплекс: класи, гуртожиток, їдальню, спортзал, наші побоювання розвіялись. Ми впевнені, що наша донька з с.Луганка Петрівського району в надійних руках вчителів та вихователів гімназії.   

ФОТОРЯД

  • І.Мельник             

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я