Квартальні котельні – порятунок від негараздів

0
209

   29 січня міськголова С.К.Цапюк провів нараду по питанню виведення з експлуатації теплових мереж значної протяжності, що потребують заміни.
Зношеність трубопроводів приводить до поривів під час опалювального сезону. У зв`язку з недосконалим  законодавством місто втратило можливість отримання кредиту Світового банку.
Директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова озвучила технічну сторону, орієнтовну вартість будівництва модульних котелень та під’єднання їх до інших комунікацій, а також можливість опалення житлових і соціальних об’єктів від твердопаливних котелень.
Сьогодні 4 мікрорайони потребують на перехід на квартальні котельні.
1-й мікрорайон: будівництво котельні для ДНЗ №16. Споживачі, що поряд (силові структурам, райбібліотека) – запропоновано перейти на індивідуальне опалення.
2-й мікрорайон: будинки по вул. Захисників України, Бульварній і Діброви (в районі військової частини і школи №19). Керівнику твердопаливної котельні, що опалює Міську лікарню №1 запропонують опалювати відповідні об’єкти.
3-й мікрорайон: багатоповерхівки в районі дитячої лікарні по вул. М.Грушевського і вул. Зерваницького. Їх буде запропоновано опалювати ПП «Каярд» від котельні міської дитячої лікарні.
4-й мікрорайон: Палац урочистих подій і багатоповерхівки по пр. Соборному №№43,45, що поблизу р. Березівки (тут неможливо прокладання газопроводу). Дано доручення вивчити це питання більш досконало.
Директор “ТКЕ” озвучила назви вулиць, на яких необхідна 100% заміна трубопроводів до початку опалювального сезону (вул. Перспективна – від Братської до вул. Шевченка; вул. Діброва – від вул. Братської до вул. 6-го Грудня; вул. Григорія Усика – від вул. Братської до вул. Григорія Сокальського. Мер доручив керівництву “ТКЕ” обрахувати необхідну кількість коштів для заміни мереж, щоб городяни мали тепло в своїх оселях.
Заступнику міськголови А.Некрасову необхідно провести зустріч з керівниками твердопаливних котелень щодо забезпечення теплопостачанням закладів соціальної сферита мешканців Олександрії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я