Купуйте якісні кавуни – без нітратів

0
254

 Картинки по запросу фото кавунів29 липня робоча група за розпорядженням міського голови С.К.Цапюка провела обстеження тимчасових майданчиків, на яких ведеться продаж баштанними культурами. Перевірялась наявність експертного висновку на хіміко-токсикологічні дослідження товару.
Було обстежено 15 точок з продажу кавунів. У результаті перевірки портативним вимірювачем на нітрати виявлено, що їх вміст складає від 60 до 287 одиниць.
Відповідають нормам кавуни, привезені з с.Новий Стародуб (кавуни з сусіднього села справді солодкі, без нітратів,бо люди вирощують їх не тільки для продажу, а й для власного вжитку, я на цьому пересвідчився особисто, -Авт.) А ось Херсонщина  не контролює рівень вмісту нітратів, що перевищують допустиму норму в кілька разів.
Робоча група провела роз’яснювальну роботу з підприємцями і продавцями та рекомендувала суворо дотримуватися санітарно-ветеринарних вимог і правил торгівлі продовольчими товарами.
За результатами перевірки направлені листи до Держпродспоживслужби для вжиття заходів.
Рейди з перевірки баштанних культур на вміст нітратів будуть продовжуватися і надалі.
Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету від 24 липня двом підприємцям було погоджено місця торгівлі баштанними культурами на тимчасових майданчиках за умови наявності експертного висновку Держпродспоживслужби. Торгівля кавунами повинна здійснюватися зі столів, лотків та піддонів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я