Кривушкін “вбив” “Олександрію”, призначивши вигадане пенальті. Це ж треба так було постаратися в угоду…

0
1346

Матч 8- го туру УПЛ “Динамо”-  “Олександрія” відбувається на НСК “Олімпійський”.

За “Динамо” гру розпочнуть: Бущан, Сидорчук, Шабанов, Де Пена, Циганков, Миколенко, Андрієвський, Забарний, Буяльський, Шкурін, Кендзьора.

Як бачимо зі складу господарів – ударний, основний склад гравців.

Юрій Гура також виведе на поле основний склад: Білик, Мельник, Ковалець, Гринь, Калюжний, Третяков, Мірошниченко, Дришлюк, Одарюк, Цуріков, Дубра.

До Києва відправилася постійна група підтримки – уболівальники, котрі підбадьорюють гравців своєю аудиторією на кожному виїзному матчі.

Перші хвилини матчу були за господарями. На 9- й хв. небезпечно прострілював Миколенко. Добре, що шкіряний пролетів повз ворота безгосподарно- ніхто з гравців не відгукнувся на цей простріл. Це був перший небезпечний момент біля воріт Білика.

15- та хвилина Буяльський – навіс на Циганкова. Останній пробив з кількох метрів вище воріт. Другий момент, що змушує олександрійців більш обачніше грати в захисті. Атаки господарів йдуть лівим флангом, де віднайшли шпарину в захисті олександрійців. А там Калюжний і Мірошниченко діють.

Перші 25 хвилин – тотальна перевага киян. Олександрійці знаходилися в позиції постійного захисту на лінії штрафної воріт Білика. І знову атаки киян проходять лівим флангом.

Кілька забігань Ковальця та  Гриня до воріт Бущана не принесли небезпеку воротам господарів. Перший удар наніс Третьяков, але шкіряний летить вище воріт.

Андрієвський мав забивати на 35- й хв., але м’яч пролетів вище поперечини. Не можна давати супернику бити з відкритої позиції. Закривати усі пробивні позиції – це особлива майстерність команди, що захищається від тотального натиску суперника. На 37- й хв. вже Мірошниченко пробиває вище воріт Бущана.

На 41- й хв. мали забивати олександрійці в особі Мельника та Калюжного, якби вони більш вміло скористалися забивним прострілом від нападу олександрійців.

Циганкова на 45- й хв. з близької відстані не зумів переграти Білика. Наш кіпер рятує “Олександрію” від ймовірного голу.

Перший тайм центрального матчу 8- го туру завершилася внічию. Киянам потрібна перемога. “Шахтар”, котрий  немелосердно “познущався”  над своїм фарм- клубом – “Маріуполем”, перемігши з рахунком 5:0, по очках догнав киян. Тому, ціна перемоги в цьому матчі для киян надзвичайно важлива.

Є що казати в роздягальні Луческу своїм гравцям. А Гурі, можливо, багато і не треба казати. Якщо гравці зіграють не гірше в другій половині цього поєдинку, то це буде бажаний результат – вивезти очко з поля господарів.

45 хвилин позаду. Дивно, що Ковалець отримав попередження прекрасно знаючи, що так не можна діяти проти гравця, котрий виконує стандартний. Такі моменти караються попередженням. А Ковалець – це центральний гравець команди, через якого будуються всі атакувальні дії олександрійців.

Втримали олександрійці напругу біля своїх воріт. З такою тактикою і бажанням грати, можна протистояти киянам.

Кияни зробили першу заміну по перерві Шкуріна змінив Гармаш. Це того Шкуріна, який кілька разів створив моменти біля воріт Білика.

На 49- й хв. Ковалець виводить на ударну позицію Гриня, та нашому гравцю не вдалося приборкати шкіряного, той вилетів за межі поля.

Супротив “Олександрії” за минулі 60 хв. гри можна назвати вдалим. Особливо вдало грав Білик, беручи на себе усі недоліки оборонців.

Сьогодні Володимиру Богдановичу Шарану -50! Півстоліття позаду. 10 років з яких віддані “Олександрії” . Міцного довголіття, родинного затишку, успіхів на футбольній ниві, нових досягнень і перемог. Добра і вірних друзів у всі часи і роки… Сьогодні кістяк команди, який залишив В. Б. Шаран, демонструє непоступливий футбол чинному чемпіону України.

Уже й Гура підсилює лінію атаки Одарюка змінив Спінеллі. Кірюханцев – Гриня, Рибалка – Дришлюка.

Спінеллі на 72- й хв. вперше пробивав у рамку воріт Бущана, але той зіграв вдало.

І вкотре Білик рятує свої ворота від небезпечного удару від Гармаша, того Гармаша якого відкрив для киян ще тренер Сьомін.

Вітіньо реально міг забити, але вище воріт шкіряний пролетів. Нервує Білик.

Повторився трагічний випадок, що  сьогодні мав місце “Інгульцем”, коли суддя також допоміг киянам, ввдмінивши взяття воріт ” Колоса”, а нині Кривушкін призначив пенальті в ворота “Олександрії”. Це вже система, коли сильним дозволено все. Це вже не футбол. Це смішно. Господи до чого такий нам футбол! Гіркий присмак перемоги. Це перемога Кривушкіна, а не “Динамо”. Це повернення тих часів, коли судді працюють на замовлення багатих… Коли немає покарань, коли вбивають футбол.

А видно було як Кривушкін відпрацьовує на “Динамо” з того моменту, коли Луческу брутально висловлювався на адресу судді. Той видав, що нічого такого не було. А це був дзвіночок для судді.  “Не забув, що кияни сьогодні повинні взяти переможні очки”. Відпрацював сповна. Для відводу очей показав “гірчичник” Бойку. Це ж треба було побачити запасного воротаря на другій половині поля, що той чимось незадоволений. А тут під боком Луческу з  брутальною лайкою, і не почув, і не помітив. Фарисей, що тут говорити про Кривушкіна.

Сьогодні несправедливо відібрали очки як у “Інгульця” – Романов, так в “Олександрії” – ще один заробітчанин Кривушкін. Київщину витягли, Кіровоградщини – “вбили”.

Де покарання за таке судійство? Хто їм ставить червоні картки? Та за такі матчі – таким суддям судити хіба що в аматорських лігах. Немає справедливості.

Такі судді компрометують Україну… Суддійська корупція в футболі не менша, ніж в економіці…Вона  непереможна… Колись  таки суд справедливості відновиться.