Крив матом Верещук. Стали відомі деталі бійки між “слугами” у Раді

0
116

Народний депутат Антон Поляков розповів, чому на ранковому засіданні Верховної Ради виникла бійка між нардепами зі “Слуги народу”

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Сьогодні в сесійній залі побилися Гео Лерос і Макс Бужанський. Подоба чоловіка Гео дозволив собі крити матом Ірину Верещук. Бужанський, у якого мізки і всі чоловічі ознаки, очевидно, на місці (чого про Лероса явно не скажеш), заступився за неї і зажадав вибачень”, – розповів Поляков.

За його словами, рознімали бійку депутати із “ЄС” і “Голосу”.

“Разумков просив всіх заспокоїтися, в залі піднявся шум і ажіотаж. Всі нардепи зіскочили з місць, щоб побачити бійку. Для нашого скликання це, все ж, поки реальна подія”, – написав депутат.

Він наголосив, що заступник голови фракції та лідер партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко нічого не бачив.

“Слуги, купіть лідеру партії окуляри! Бійку він не бачить, продаж округів теж не бачить, “зальоти” партійців, очевидно, не бачить так само, раз ніяк не коментує. Якщо партію СН за собою веде такий “окатий” поводир, то у мене для вас погані новини, хлопці”, – написав Поляков.

Нагадаємо, сьогодні, 5 грудня, на ранковому засіданні в парламенті народні депутати зчинили бійку. Штовханину зчинив народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський, який напав на свого колегу по фракції Гео Лероса.

Колишній народний депутат Ігор Мосійчук повідомив, що бійка виникла через образу “слугою” Леросом Ірини Верещук.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я