Кропивницький  та олександрійський науковий ліцей -інтернат потрапили у ТОП-100 кращих шкіл України

0
377

Рейтинг ТОП-100 базується на результатах ЗНО.

  • До рейтингу увійшов Центральноукраїнаський науковий ліцей-інтернат (колишня гімназія-інтернат школа-мистецтв) у Кропивницькому. Заклад посів 54 місце та його позиція у таблиці з минулого року не змінилася. Вперше потрапив і філіал гімназія-інтернат школа-мистецтв в м.Олександрії. Гімназії (науковому ліцею-інтернату)  віддали 98 місце.

Вихідними даними для розрахунку рейтингу слугували результати ЗНО-2019 Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). При розрахунку враховувалися дані тільки по тим учням, які відзначені в даних УЦОЯО як випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, а також отримали оцінки, рівні 0 або від 100 до 200 балів, як це передбачено правилами підрахунку балів ЗНО.

  • Кропивницька та олександрійська гімназії…

Оцінки 0 комісія експертів нараховує тим випускникам, які не подолали пороговий бал тестування (для кожного предмета визначається різний пороговий бал). Ті учні, які подолали поріг і отримали тестові бали, проходять процедуру перекладу реальних оцінок в рейтингові. Для цього всі результати тестів розміщуються на рейтинговою шкалою від 100 до 200, і учень з найвищим тестовим балом отримує позначку 200, а з найнижчим – 100, інші оцінки розподіляються за шкалою. Журнал враховував отримані бали з усіх предметів, які складали випускники.

У рейтингу не враховувалися школи, де ЗНО здавали менше 20 учнів. Рейтинг дорівнює середньому арифметичному всіх балів, отриманих за ЗНО учнями конкретної школи.

Враховані дані по 125 651 учневі і 3248 навчальних закладах.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я