Кропивницький постраждав від смерчу…

0
601

17 жовтня 2020. на Балашівці та Лелеківці (приватні забудови, мікрорайони міста,-Авт.) сталося природне стихійне лихо – ураган(смерч) потужної, сили, що за кілька хвилин зруйнував та пошкодив сотні будинків мешканців приватного сектору. Це було неймовірно страшне руйнівне явище в природі, що принесло людям матеріальні та моральні страждання… Важко оцінити втрачене… Влада обіцяє матеріальну допомогу. Оголошено нАродну толоку, до якої долучилася  міська влада та оБласті -очільник регіону А. Назаренко…

Під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій назвали вулиці Кропивницького, які найбільше постраждали від урагану сьогодні, 17 жовтня

Як повідомляє сайт міськради, за попередніми даними, найбільші руйнування у Кропивницькому зафіксовано у мікрорайонах Балашівка і Лелеківка.

Пошкоджені дахи і близько 100 житлових будинків, є випадки руйнування стін, перекрита подача газу в межах вулиць:

Богдана Хмельницького,

Сагайдачного,

Івана Виговського,

Холодноярської,

Мінської,

Делегатської,

Ризької,

Комунальної,

Зеленогірської,

Івана Богуна,

Мазепи.

В зоні багатоповерхової забудови ситуація спокійна: тут зафіксовані випадки затоплення квартир – не справлялися ливневі системи у житлових будинках по вулиці Академіка Корольова, Кропивницького та Тимірязєва.

– У міській раді Кропивницького буде створена спеціальна комісія, яка визначатиме розмір заподіяної шкоди у кожному конкретному випадку, – каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко. – Відповідно постраждалі від стихії зможуть отримати матеріальну допомогу для ліквідації наслідків руйнівних сил природи.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я