Кропивницький через загрозу коронавірсу закуповує захисний одяг…

0
549

Заклади охорони здоров’я в обласному центрі готуються протидіяти, в разі необхідності, китайському коронавірусу.

  • На цьому наголосила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, передає пресслужба міськради.

Управління охорони здоров’я міськради має план заходів, що буде приведений в дію при виявленні коронавірусу. “Заклади охорони здоров’я міста зобов’язані забезпечити готовність прийняти потенційних пацієнтів, мати необхідний резерв медикаментів для невідкладної медичної допомоги, – відзначила О.Макарук. – Медичні працівники мають бути також забезпечені всіма засобами індивідуального захисту: медичним одягом, захисними пов’язками, окулярами та засобами дезінфекції. Це стосується як первинної, так і вторинної ланки охорони здоров’я. Медичні заклади вже розпочали процедуру закупівлі та оголосили тендери через систему “ProZorro”.

У Кропивницькому визначені дві опорні лікарні по боротьбі з коронавірусом. Це інфекційне відділення Кіровоградської обласної лікарні та стаціонар №1 Центральної міської лікарні.

Медичні працівники закладів охорони міста отримали необхідну підготовку на відповідних теоретичних семінарах та навчаннях. На занятті-тренінгу додатково вивчать маршрут пацієнта, хворого на короновірус, умови його госпіталізації, ізоляції та лікування.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я