Кращі заклади та багатоповерхівки з благоустрою

0
94

 Сьомий рік поспіль в Олександрії до Дня незалежності  проходить конкурс на кращий благоустрій територій підприємств, організацій та установ різних форм власності. З 2018 року до у часті в конкурсі  долучилися  багатоквартирні будинки.
Поточного  року  в конкурсі взяли участь 6 закладів та 6 багатоповерхівок.
Серед них: НВК (ЗНЗ І-ІІІ ст. №17 – ліцей); дитячий садок №2; Будинок дитячої та юнацької творчості; НВК «Звенигородський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»; дитячий садок №25, Міська лікарня №1 та будинки за адресами: вул. Марії Заньковецької, №13а; вул. вул.Ярмаркова, № 22; вул. Григорія Усика,№62; пр. Соборний, №95; ОСББ «КАМЕЯ» по пр. Соборному, №99 та ОСББ «Наш Дім 141/5» по вул. 6-го Грудня, №141/5.
15 серпня відбулося засідання конкурсної комісії, яка підбила підсумки та визначила переможців. Серед головних критеріїв, за якими оцінювали конкурсантів, були: зовнішній вигляд і стан внутрішньодворових територій, наявність зелених насаджень, облаштування зон відпочинку тощо.
Нагородження 5 закладів-переможців і 5 багатоповерхівок відбудеться напередодні Дня незалежності України, -повідомляє сайт ОМР.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я