Краще запобігти, ніж потім лікуватися…

0
1019

Хочемо ми цього чи ні, а приходиться інформувати народ, попереджувати, що слід неухильно дотримуватися правил карантину. Вчора колишній віце-прем’єр з гуманітарної галузі (Уряд Януковича, -авт.) В.Семиноженко договорився до того, що це не пандемія, а ускладнений грип. А ще кілька місяців тому, колишній лікар, ексурядовець застерігав українців від жорстокого коронавірусу, говорив, щоб ми сиділи вдома, неухильно дотримувалися карантину. Подивіться яка трансформація думок відбулася. Він, що щось дослідив, коли говорить, що сьогодні не слід навіть маску одягати. Буцімто,цифрова журналістика збиває з пантелика людей. Вибачте, але цифри дає МОЗ,а не журналісти. Люди мруть… Є процентний відхід ( помирання, таке поняття) людей в медицині. Чому ж тоді зі зменшенням цих процентів ніхто не веде лікувальну боротьбу. Є процент- нехай помирають… Так виходить.
А на 12 серпня в Україні захворіло 1433 людини, що становить загальну кількіст 84548. Померло 19 осіб. Найбільше в Закарпатті+3. Західні області є центрами постійного зростання пандемії. Кіровоград має за добу три нових випадки та
два одужання.
У світі стабільно високий рівень захворюваності- понад 266 тис. осіб за добу, померло -6561 людина. Всього захворіло понад 20,5 млн. осіб, 746 тис. померло, вилікувалоя 257 тис. Всього – 13,4 млн. чол.

Тому, цифри говорять самі за себе. Ми сміливі, коли помирають чужі люди, незнайомі нам…
Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я