Краще нічия, ніж поразка

0
226

Матч 24- го туру чемпіонату ЛІГА-ПАРІ-МАТЧ між «Олександрією» та «Зорею», що відбувся 9 квітня на КСК «Ніка», завершився без забитих м`ячів – нульовою нічиєю.
При такому розкладі на полі, коли майже третина команди травмована, важко було надіятися на позитивний результат. Запорожан, Цуріков, Чорній, Куліш, Путраш, Чеботаєв і по ходу поєдинку травма Гітченка змусила змінити тактику гри. Були моменти, були й гольові в обох команд, але до забитого м`яча справа не дійшла, бо були впевнені дії голкіперів обох команд. Особливо слід відмітити яскраву гру нашого Леванідова, який за весь поєдинок не зробив жодної помилки. На виходах, при штрафних ударах, при виконанні кутових – займав потрібну воротарську позицію, що не дозволила супернику забити. Владислав холоднокровно відстояв матч, надійно підтримував дії захисників. Та й захист олександрійців цього поєдинку був упевненим. Якщо судити по грі, коли «Зоря» виставила на поле головну «обойму» гравців команди, які не змогли здолати «Олександрію» , як би їм цього не хотілося і не бажалося.


Найкраще про матч висловили свої думки головні тренери команд.
Ю.Вернидуб, гол. тр. «Зорі»:

– «Олександрія» суворо тримала оборону своїх воріт. Наші ж гравці діяли не так, яке було поставлені перед ними завдання. Здебільшого були «закриті» – не «відкривалися», не пропонували себе для гри. Скільки я їм про це не говорив. Тому прийшлося зробити заміни на полі Бонавентуру, Пуаліньо посадити на лавку. Це гра – треба крокувати вперед, бо там «Динамо». А щодо місця в турнірній таблиці, глянемо по завершенні чемпіонату. Курчат по осені рахують. Час покаже, хто на якому місці буде.
В.Шаран, гол. тр. «Олександрії»:
– Бойова гра. Гра до забитого голу. Обидві команди прагнули перемоги. Я вдячний гравцям за самовіддачу. За те, що зуміли психологічно відновитись від попередньої поразки. У нас багато травмованих основних гравців: Чорній, Цуріков, Куліш, Гітченко отримав ушкодження і не зміг продовжити гру. Перший тайм був більше за нами. У другому таймі десь віддали ініціативу супернику. Головне цього дня було зіграти внічию.

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я