Коронавірус не відступає – підступно вбиваючи людей

0
635

Сьогодні увага усіх особливо прикута до розповсюдження пандемії. Якщо ще тиждень тому тішилися тим, що лише в 11 областях діє червона зона, то за тиждень Україна “почервоніла”, розширила зону негативного впливу ще на 7 областей. З такими темпами недалеко залишилося до повного ” почервоніння”  українців. Знову , станом на 9 вересня, в антилідерах по захворюваності за попередню добу  Харків+291, Львів+196, Київська область +310, Чернівці+150. У Кропивницькому+3 нових випадки. Усього за минулу добу заразилося коронавірусом 2551 людина.  Відповідно за даний час померло +45 людей. У Києві+4, у Харкові+4, у Київській області+5, в Івано-Франківську+3. Усього померло від початку нового вбив чого вірусу загинуло 2979 людей.

Одужало за попередню добу+840 осіб з усього числа 63546 людей. У нашій області повернулися до родин 7 людей.

Світ пішов на спадок розповсюдження та кількості смертей. Захворіло 27,7 млн. осіб, 897 тис. померло, +3846- за попередню добу. Одужало

19,6 млн. осіб. За минулу добу+224 тис. осіб.

В Олександрії напружена ситуація,  Центральна міська лікарня зачинена для відвідувачів  (можна лише передачі передавати, -Авт. ). Проводиться суворий контроль обслуговуючого персоналу на предмет можливого розповсюдження пошесті. Тільки днями усі говорили, що Кіровоградщина острів безпечного проживання, а сьогодні ось так… Тільки ми, разом, коли не будемо пропускати мимо уваги людини, котра ходить по магазину без маски, коли будемо  постійно звертати увагу учнів на дотримання правил карантину, коли лікарні будуть забезпечені тестами, тільки тоді ми максимально унеможливимо розповсюдження коронавірусу. Просвітницька робота  у цьому питанні повинна бути системою, стратегічною та контролюючою.

Іван Мельник

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я