Конкуренція повинна рухати до перемог

0
103

 Головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран  був задоволений від перемоги над «Карпатами». На прес- конференції  він подякував вболівальникам за підтримку, гравців, але дещо був незадоволений від гри  молодих. Адже це для них був шанс ще раз показати свої надбання, своє завзяття, своє утвердження в команді, як гравців основи. Не сьогодні – завтра  їм прийдеться змінити ветеранів. Тому показувати себе на полі треба щоразу з кращої сторони, адже конкуренція відома річ у футболі. Якщо ти не граєш – твоє місце займе інший гравець.

 На запитання кореспондента «Істини від Олександрії», щодо відсутності на полі ведучих гравців команди, тренер повідомив про наступне:

– Ковалець  і Лучкевич  отримали травми в грі проти «Гента». Протасов  – у поєдинку на Кубок України з друголівським «Діназом з Вишгорода. Днями повертається з Риму Шендрик, якого було прооперовано, через  місяць надіємось, що почне відновлюватися.  Банада – через перебір  попереджень пропускав  звітну гру. Я задоволений від перемоги при такому складному графіку. Тому з понеділка хлопці йдуть на 3-х денний відпочинок, підсумував В.Б.Шаран.

    Видно було по грі, що Запорожан дуже заскучав по футболу. Його присутність на полі відіграла свою  позитивну роль, як капітана команди. Не вік визначає грати йому на полі  чи ні, а досвід, майстерність і звитяга – вольові якості.

І.Мельник     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я