Комусь у місті кістка в горлі, або як звичайні злоумисники та хулігани нищать красу Олександрії

0
558

Останнім часом справді можна констатувати факти варварського ванділізму стосовно того, що нас повсякденно оточує в житті. Не можемо ми жити лише від того, що маємо чи не маємо вдосталь… Люди хочуть і красивого, і духовного, і естетичного,що зігріває душу від споглядання. Філософія людського життя – річ дуже проста і важлива. Вона  академічно вкладена нашим Богом у 10 заповідях. Виконуй їх і життя усіх буде іншим…

Ну чому ми живемо в стадії апатії, байдужості до поганого… Це вам і крадіжки квітів та насаджень, це вам і підрізи дерев, це і підливання їх хімікаліями, це вам і стихійні сміттєзвалища, це вам і обписування магазинів та стін “юними художниками”, це вам і грубощі та матюки малолітніх на вулицях міста…

Ловлять, карають, а злочинців не меншає.  А конкретно: на площі Покровській затримали викрадачку зелених насаджень.

 Так, уночі 4 травня інспектором муніципальної безпеки з відеонагляду за допомогою відеокамер було зафіксовано, як на площі Покровській невідома особа зриває зелені насадження.
Завдяки професіоналізму і оперативності працівників муніципальної безпеки разом з Нацполіцією на вказаному місці було швидко затримано жінку, що вирвала з корінням 11 кущів ялівцю і 2 туї. Нею виявилась жителька міста О.Колеснікова,1967 року народження.
На порушницю складено адміністративні протоколи. Жінка вже втретє скоює викрадення зелених насаджень.
По даному факту Нацполіція буде проводити розслідування і порушуватиме кримінальну справу за крадіжку комунального майна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я