Кому на Україні жити добре: список чиновників з “космічними” зарплатнями

0
96

У грудні 43 топ-чиновники уряду отримали заробітну плату від 100 до 315 тисяч гривень.

Журналісти оприлюднили рейтинг гігантських премій і надбавок, які отримали 43 чиновники в Кабміні за грудень, повідомляють Українські Новини.

Так, прем’єр Олексій Гончарук за грудень отримав 76 тис. гривень. Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов заробив 222,6 тис. гривень. Міністр інфраструктури Владислав Криклій за грудень отримав 44 тис. гривень.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський за останній місяць 2019 року заробив 113 тис. гривень. А міністр освіти і науки Ганна Новосад за грудень заробила 138 тис. гривень. Заробітна плата міністра закордонних справ Вадима Пристайка за грудень склала 234 тис. гривень.

Більш як 200 тисяч гривень у грудні отримав і міністр юстиції Денис Малюська. А ось міністр оборони Андрій Загороднюк за грудень отримав майже 100 тис. гривень. Міністр соціальної політики Юлія Соколовська в грудні заробила 217 тис. гривень. Міністр з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда за грудень заробила 159 тис. гривень.

Віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за грудень отримав 85 тис. гривень.

Нагадаємо, 14 січня ЗМІ написали про зарплату міністра економіки Тимофія Милованова, яка склала більш як 200 тисяч гривень.

Також повідомлялося, що Кабмін порівняв українські зарплати із зарплатами в Польщі, Чехії і Латвії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я