Коментар директора ФК “Олександрія” Д. Кітаєва про відхід В.Б.Шарана

0
1498

 Директор ФК “Олександрія” Д.Кітаєв відреагував на чутки  по звільнення наставника “городян”.

– Взагалі не розумію, звідки беруться такі чутки. Це ж хтось їх створює, а я повинен займатися тим, щоб їх коментувати. Інформація щодо відставки В.Шарана – безпідставна. Що стосується Сергія Ковальця, ніхто з ним не розмовляв і не вів переговори. Це нісенітниця.

– “Олександрія” не виконала головне завдання на сезон, пролетівши, швидше за все, повз єврокубки.

– Давайте дочекаємося кінця сезону, а потім будемо розмовляти. Думаю, це буде логічно. Сенс робити зараз якісь висновки й рухи. Прийде час: підіб’ємо підсумок, сядемо поспілкуємося і далі, можливо, щось будемо робити. Так буде правильно.

– Кажуть, у В.Шарана була домовленість з президентом “Олександрії”: якщо він не виводить команду в фінал Кубка України, то йде.

– Ну так це потрібно питати в джерела цієї новини (сміється). У Ігоря Бурбаса. Він, напевно, краще знає, які домовленості були в В.Шарана і президента “Олександрії”. Це фантастика.

Те, що сказав Бурбас – абсолютна неправда. По-перше, з Сергієм Ковальцем ніхто не вів ніяких переговорів. По-друге, ніхто зараз ніяких рішень не приймає. Абсолютно. Залишилося чотири тури до кінця сезону УПЛ. Після цього президент “Олександрії” Сергій Кузьменко зустрінеться з Володимиром Шараном. Вони обговорять ситуацію, поспілкуються і приймуть якесь рішення.

Ніхто зараз нікого не звільняє, не наймає нових тренерів, не ведуться ні з ким переговори. Це абсолютна нісенітниця. Вони пишуть, а ми потім сидимо і розповідаємо, що це маячня “, – сказав Д.Кітаєв.

Нагадаємо, що раніше журналіст Ігор Бурбас вже говорив, що Володимир Шаран по закінченню сезону залишить команду.

Сенсації легко робити, але це не виходити на поле і грати. Важко усвідомити, щоб сьогодні залишити команду без головного тренера. Перезавантажувати треба команду, а не тренера. Можливо, що ще рік-два, до тих пір, поки не заграють молоді гравці, команда буде всередині турнірної таблиці. Це не страшно. “Ворскла”, “Зоря” подібне пережили…

А щодо автора статті, то журналіст навіть правильно прізвища директора ФК “Олександрія” не знає.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я