Коли верх бере академічність…

0
715

Матч розпочався з того, що керманич “Олександрії” В. Б. Шаран в атакувальну лінію виставив відразу двох на’падників Сітала і Безбородька. В основі вийшов Третьяков, Вантух, Банада, що говорить про наміри олександрійців грати першим номером. І це їм вдається. На 8-й та 12-й хвилинах “аграрії” мали хороші моменти, щоб відкрити рахунок, але в обох моментах не вистачило останнього удару, щоб замкнути простріли. Моменти-моменти, а шкіряний уперто не летить у ворота ПФК “Львів”. На 32-й хв. вкотре олександрійці мали нагоду відкрити рахунок. Лучкевич стрімголов увійшов своїм флангом і віддав пас вздовж воріт львів’ян,  але Сітало не зумів замкнути цей напівпас. Що не кажіть, а гостям везе, що до 35-ї хв. суперник утримав рахунок нульовим. А далі гра дещо перейшла в більш спокійне русло позиційних атак господарів. В. Б. Шаран нервує… На 45-й хв. після кутового в виконанні гостей, м’яч летів під поперечину воріт Паньківа, котрому довелося перевести шкіряного на черговий кутовий. Час першого тайму сплинув.

Друга половина матчу розпочалася з атак господарів поля, але реально забити не виходило до тих пір, коли Грицук пробив в район місця з якого пробивають пенальті. Невдало зіграв гравець гостей Клименчук – відверто зіграв рукою. Суддя в полі Іванов вказав на відмітку 11- го метрової відстані від воріт суперника. Пенальтист “Олександрії” Третьяков потужно пробив у правий нижній кут воріт гостей- 1:0 -рахунок відкрито. З полегшенням передихнули усі, хто цього вечора прикипіли  до екранів телевізорів чекаючи перемоги своїх.

Після довгої перерви, в зв’язку з травмою, ми побачили на полі Шастала. І сказати він залишив гарне враження своєю грою, що загострювала гру команди. Гадаю, що не забивши швидкий гол у першому таймі, головний тренер “Олександрії” бачив, що гра на боці його команди, що таки буде момент, котрий приведе до бажаної перемоги.

Дотиснувши територіально та позиційно, не давши супернику жодного моменту, що міг би реально принести їм результат, господарі зуміли так зробити, що гості помилилися. І це свого роду академічність, коли гості не пробили жодного разу в площину воріт господарів. Довести до бажаного – це і є віра, що втілюється в перемогу…

Перемога, що дала можливість поліпшити “Олександрії” поліпшити своє місце в турнірній таблиці УПЛ.

І ще одне, і головне: є запал в “Олександрії”, є реактивні гравці – Лучкевич, Третьяков. Є академічні гравці: Ковалець, Грицук. Є напористі,  потужні гравці – Безбородько, Сітало, Банада. Є в команді Гречишкін і Бондаренко, Бабогло, і Вантух- гравці дисципліновані, що вміють вчасно підключитися до завершальної атаки своїх колег по команді. Є надійний Паньків. Усе є, що потрібно для результативної гри.

Більше забивати. Така мрія не одного тренера… Красиві голи – радують уболівальників, приносять насолоду їх виконавцям…

Чекаємо наступних перемог від улюбленої команди нашого славного футбольного міста.