Коли тренер може, а гравці не можуть , а президенту приймати рішення…

0
1428

Білик, Мельник, Стецьков, Бабогло, Мірошниченко, Банада, Дришлюк, Гречишкін, Устименко, Глоба, Шастал. Як видно зі стартового складу головний тренер “Олександрії” В. Б. Шаран виставив на гру достатньо новий склад команди. Як відмітив тренер, що він виставив гравців, що “в обоймі” присутні завжди.
Гості – “Колос” виставив на противагу господарям потужний склад. Якщо для  олександрійців цей матч не мав жодної інтриги – дограти сьомими хіба що, то гостям – тільки перемога, щоб міцно ввійти з 4- го місця до Євроліги. І перші хвилини були за ковалівцями, а після 10-ї хв. гравці “Олександрії” перехопили ініціативу, і вже почали загрожувати воротам “Колоса”.
На 14-й хв. Банада створив інтригу біля воріт Волинця. А ось на 28-й хв. після кутового Лисенко мав забивати, але Білик першим накрив шкіряного, не давши можливості гравцю суперника добити його в ворота. На 30-й хв. Глоба прицільно пробивав з дальної відстані в рамку воріт, та голкіпер суперника зіграв надійно.
Стецьков на 40-й хв. допустив грубу помилку, коли фолив у своїй штрафній проти нападника гостей. Шандор вказав на пенальті. Хоча при детальному перегляді, здається, що наш гравець зіграв у шкіряний. Петров влучно пробив пенальті. І гості повели в рахунку. Склалося таке враження, що Шандор чекав хиби з боку олександрійців. Треба передивлятися порушення.
На перерву команди пішли з різним настроєм. Для одних – розчарування, а для інших певна радість від того, що вони виграють.
Що скаже в роздягальні тренер “Олександрії” своїм гравцям – відомо. Вкаже на грубі помилки в плануванні, побудові та реалізації моментів, коли не дограють сповна на полі більшість гравців. Гра на відбивання – це гра не майстрів футболу. І який би талановитий не був тренер, якщо гравці не набувають за роки перебування в команді належної футбольної кваліфікації – він безсилий…
У другому таймі на поле вийшли Ковалець та Вантух (змінили Устименка і Глобу), що підсилило атакувальні дії олександрійців. Антюхін отримав попередження, а через кілька хвилин знову той же Антюхін явно грубо грає проти нашого гравця – удар в недозволене місце. Шандор не показав на друге попередження з вилученням гравця “Колоса”. Тягнуть ковалівців “за вуха”…
На 52-й хв., не знаю, що робили захисники господарів, зокрема, Гречишкін, коли пропустив простріл від Богданова, який вміло замкнув Оріховський. За кілька хвилин міг забивати Вантух. На 62- й хв. вийшли Бондаренко, Новіков, які змінили Дришлюка і Шастала відповідно. На 64-й хв. збили з ніг Банаду в штрафній гостей, та свисток Шандора мовчить. Що тут можна сказати…
У другому таймі грали Ковалець та Вантух. Вони загострили гру до гольових моментів, та їм не було належної підтримки з боку інших гравців, здається, що не їх видно було на полі. Два гравці – замало для бажаного результату для “Олександрії”.
Ще раз хочеться наголосити, що без належної самовіддачі, бажання грати – не буде результату, який би тренер не був. Це не діти, що їх за ручку треба водити…
Гравцям треба робити висновки, а не тренеру. Він робить все можливе, щоб мати результат. Перезавантаження не тренерів, а гравців.
Сьогоднішній програш повністю на совісті гравців “Олександрії”, як і попередні матчі…
Президент “Олександрії” С. А. Кузьменко відвідав цей матч у Кропивницькому, і на власні очі, мені здається, побачив хто на що гаразд: у кого є потенціал, а в кого він недостатній для рівня “Олександрії”.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я