Коли пам`ятаємо, коли цінуємо прожите – буде майбутнє!

0
1308

Вдячна людська пам`ять повинна бути вічною, не дивлячись на сьогоднішні викрутаси з висвітленням історичних подій Другої світової війни. Воювали усі за перемогу над фашизмом і її сатрапами… Усім дали оцінки, хто боронив рідну землю від рабства. Були герої, були і антигерої. Сьогодні українці західних і східних областей України знають ціну фашистської навали (з огляду на сьогоднішні події на Сході України, коли гинуть наші військові, -Авт.), що змушує задуматися: чому це сталося? Як повернути мир і спокій Україні?

 …Кожен з учасників супротиву проти фашизму мав свою мету… Ми засудили сталінізм, репресії, що принесли горе і страждання. Ми сьогодні живемо в мирі і спокої у питанні подій минувшої війни.  “Ніхто не забутий, ніщо не забуто!”. Вічні слова, що вже 76 років ми знову і знову повторюємо на братських могилах загиблих, згадуючи вдома батьків і дідів, рідних і близьких, хто приніс нам Перемогу, хто не повернувся з тієї страшно бійні з фашистською ордою… Пройдуть роки, десятиліття, віка, а пам`ять про них буде в наших серцях і серцях наших майбутніх поколінь, бо вони варті цього: герої-визволителі-переможці, партизани, підпільники, працівники тилу…

Славетним переможцям, підпільникам, партизанам, працівникам тилу,

учасникам ООС!

Сьогодні все прогресивне людство відзначає День пам’яті і примирення та 76-роковину Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Наше покоління вдячне ветеранам Другої світової за можливість жити в мирі і злагоді. Народи всіх країн, незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили фашизм у Європі. І ми по-справжньому пишаємось ними. Тоді, 76 років тому, європейці зрозуміли, що перемогу найсильнішого ворога можна було здобути тільки об’єднавши спільні зусилля та інтереси. Ми вшановуємо українських героїв, які відважно й самовіддано боролися з фашизмом. Великими людськими втратами, руйнуванням економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією. Дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік рубежу, відстоюючи спільні цінності та цивілізоване майбутнє. Разом ми переможемо! Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче – синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.

Дорогі наші ветерани, щиро вітаю вас зі святом, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, багато років щасливого життя, мирного неба над головою!

З повагою – міський голова Сергій Кузьменко

Зі святом Перемоги!

Від усієї душі вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, що стала найбільшою трагедією людства в XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацзмом, ставши однією з націй-переможниць.  Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!  9 травня таїть в собі й гіркоту за багатомільйонні життя солдатів та простих громадян, покладені на цей вівтар.

Згадаймо сотні героїв косівчан, серед яких і герої-підпільникі, котрі загинули в фашистських катівнях Олександрії.Згадаймо поіменно: Д.Білий, А.Варава, Єфросінія та Марія Гужелі, Ф.Кожевник, Т.Коритько, Є. Лошакова, М.Мікізіль, М.Пшулко, О.Підгорний, І.Самойленко, Л.Сердюк, Ніна і Софія Синіцині та І.Чередниченко. Чергове 76 -те відзначення Дня Перемоги стане запорукою того, що подібне не станеться вже ніколи! Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників ООС, волонтерів, мирних жителів української землі, які нині кожен день відчувають загрозу смерті, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні. Нехай буття буде щасливим, а здоров’я – міцним! Нехай ласкаве сонце всім нам світить і пройдуть урожайні травневі дощі!

З низьким укліном – директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий

Шановні олександрійці, ветерани війни, працівники тилу, підпільники, партизани, учасники ООС!

Прийміть щиросердні вітання з Днем пам’яті та примирення і 76-роковинами Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День Перемоги!  Свято мирного, довгого життя. Нехай всі війни на Землі припиняться! Нехай повсюди запанує щастя, а горе обійде всіх стороною. Хоч перемога далеко, проте ми пам’ятаємо про неї. Нехай лихі роки будуть лише в пам’яті, нехай вони ніколи не настануть знову. Нехай усміхаються діти та щастя п’янить, а рідні нехай вас цінують та люблять! Бажаю нових надій, процвітання, щастя і незмінного добробуту – це найкраща данина усім загиблим. Вже давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів. Але до сих пір пам’ять турбують спогади, а на Сході України ятрить нова рана. Дорогі ветерани, з Днем Перемоги! Нехай мир, подарований вами, нові покоління гідно оцінять і висловлять всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

З повагою –директор ПП”Грант-Житло” Геннадій Глазков 

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники 

операції об`єднаних сил!

8-9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею, розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу. Ми схиляємо голови в пошані перед тими, хто 76 років тому під різними прапорами, з неймовірною жагою виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію. День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран.   Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу. Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту. Низько вклонимося тим, хто сьогодні ще залишився серед нас, хто надихає нас на добрі справи в ім`я кращого завтра.

З повагою – Ольга Бондар 

Дорогі олександрійці- ветерани війни, ООС!

День Перемоги не загубиться серед запорошених томів історії. 9 травня змушує знову замислюватися про мирне майбутнє прийдешніх поколінь. Навіть тінь війни нехай не затьмарить майбутнє ваше або ваших близьких! А сни ваші нехай будуть радісні, як і навколишня безтурботна дійсність. Ми вдячні нащадки шануємо великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній битві з нацизмом. Тепер завдання нашого покоління відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму, геноциду. Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць. Добробуту кожній родині!

З повагою – Олександр Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я