Коли “Олександрія” заграла в агресивний футбол – отримала бажаний результат

0
895

Стартовий матч 30-го чемпіонату  УПЛ  «Олександрія» – «Маріуполь», що завершився переконливою перемогою з рахунком  4:1  на користь «аграріїв», довів, що лише за умови розкутого, реактивного, агресивного, пресингового, жорсткого та амбітного футболу з боку підопічних В.Б.Шарана, можливий успіх.

Перший тайм здебільшого нагадував роль знайомства: гравці обох команд діяли обережно, довго розігруючі затяжні атаки, що інколи  загострювали гру біля воріт обох голкіперів почергово. Один раз, на 32-й хв., Паньківа врятував від вірного голу Бабогло, коли вибив з лінії воріт, після удару Кащука( це той гравець, який забивав у плей-оффі, -Авт.). На 45-й хв. невтомний, нестримний в ривку Лучкевич напрацював на гольову передачу зі свого флангу прострелив – першим на добиванні був азартний з прицільним ударом Шастал.

Другий тайм розпочався  з тотального навалу олександрійської команди на ворота суперника. І гол не забарився. На 47-й хв. Мишенко виконав стандартний і Гордієнко націлено влучно пробив, довівши рахунок до 2:0. Третій гол записав на свій рахунок уже сами асистент попереднього голу – Мишенко , котрий після трьох розпасовки Шастал -Ковалець – Мишенко завершив взяттям воріт Гальчука – 3:0. Міг забити вдруге знову таки Шастал, коли Ковалець виклав тому шкіряного як “ключі від квартири… “, але наш гравець занадто тонко пробив, а слід було потужно…

Головний тренер В.Б.Шаран взявся за голову від радості: його емоції переповнювали. Але він на цьому не зупинився – «гнав» команду вперед, не зупиняючись, бо  невдовзі, оговтавшись від  паралічу – приазовці взялися будувати логічно обдумані контратаки, що повинні були принести результат.  На 82-й хв. Кулакову вдалося таки зменшити рахунок, коли він в сум`ятиці наших захисників, – шкіряний від стійки відскочив прямо в ноги супернику, якому нічого не залишалося як забивати. Пашаєв уже був виключений з гри – 3:1.

Безбородько на 90+1 хвилині матчу встановив остаточний рахунок, коли отримав  супер пас від Грицука, який вивів нашого форварда віч-на-віч з Гальчуком. Денис вправно, майже від центру поля добіг до лінії штрафної та влучно пробив- 4:1.

Упевнена перемога на старті  залишила хороші надії і сподівання на подальші результати «Олександрії». Скажу, що команда суперника грала досить жорстко – постійно на грані фолу. За що Кутаков наділив 7-х гравців жовтими картками, проти однієї Пашаєва. Особливо дісталося Шасталу, на якому тричі були отримані жовті картки. В.Б.Шаран вчасно змінив його на Безбородька, а то  маріупольці його б «добили».

Підсилення повертається – К.Дубра згодився і далі грати за «Олександрію». Почекаємо.
«Олександрія» з оптимізмом йде на трьох тижневу перерву, щоб у другому турі 12 вересня вдало зіграти з дебютантом УПЛ – закарпатським «Минаєм».

Олександрія. КСК “Ніка”

ФК Олександрія – ФК Маріуполь – 4:1
Головний арбітр: Дмитро Кутаков (м.Бровари).
Асистенти: Дмитро Запороженко (Запорізька область), Олександр Войтюк (Запоріжжя)
Голи: Дмитро Шастал, 45, Артем Гордієнко, 47, Богдан Мишенко, 49, Денис Безбородько, 90+1 – Андрій Кулаков, 82.
ФК Олександрія: Юрій Паньків, Артем Гордієнко, Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Василь Грицук, 90), Денис Мірошніченко, Валерій Лучкевич (Максим Задерака, 67), Павло Пашаєв, Дмитро Шастал (Денис Безбородько, 66), Дмитро Гречишкін, Євген Банада (Олексій Довгий, 79), Богдан Мишенко (Денис Устименко, 79).
ФК Маріуполь: Євген Гальчук, Олексій Биков, Дмитро Топалов, Дмитро Мишньов, Ігор Тищенко (Назарій Муравський, 65), Олексій Кащук, Артем Бондаренко (Максим Чех, 59), Данило Сагуткін, Андрій Кулаков (Станіслав Біблік, 88), Петро Стасюк, Данило Ігнатенко (Микита Петерман, 88.).
Попередження: Павло Пашаєв, 18 – Олексій Кащук, 4, Ігор Тищенко, 7, Олексій Биков, 11, Дмитро Топалов, 33, Данило Ігнатенко, 61, Данило Сагуткін, 64, Дмитро Мишньов, 74.