Коли Монзуль “варить” потрібний результат

0
1094
  • Що ж з перших хвилин дніпряни запропонували “Олександрії” грати від оборони. І це свідомо було сприйнято, бо нашим землякам завжди краще виходити в швидку контратаку.

На 7- й хв. помилка  у захисті і Чуже пробивав цілеспрямовано у бік воріт Білика, але голкіпер гостей вдало зіграв у рамці,

Не виходить олександрійцям організувати перспективну атаку на ворота “Дніпра-1”.

Небезпечно атакував Довбик, але переграти Мельника не зміг.

Перший стандарт біля воріт господарів увінчався успіхом – голом. Бабогло перебував на пробивній позиції – біля нікого не будо, коли шкіряний потрапив до його ніг. Удар під поперечину в верхній правий кут воріт “Дніпра-1” виявився для голкіпера невідворотним- олександрійці відкривають рахунок  матчі. І в подальші хвилини наші земляки все частіше почали тривожити ворота гостей.

26- та хвилина могла стати результативною для того ж Довжина якби він більш точно пробити поворотах  Білика.

На 28- й хв. Коваленко вказує на пенальті. Довбик зрівнює рахунок. Що ж Монзуль “допомогла”  дніпрянам зрівняти рахунок. На 30- й хв.  Довбик виводить свою команду вперед- 2-1, і господарі вже попереду. Ось вам що таке сумнівне пенальті. Десь трохи розгублені були олександрійці. Вони не зрозуміли за що було призначено пенальті.

Ось який він його величність Футбол. Ним “керують” для потрібних команд дуже часто судді… Як швидко все кардинально змінилося. Лічені хвилини переламали хід матчу на користь господарів. Відіграватися складно, але потрібно.

На 37- й хв. якби Третьяков більш прицільної пробив, то рахунок був нічийним більше всього.

Гра набула більш відкритого характеру гри, коли гравці обох команд прагнули вкидати шкіряного в зону небезпеки для воротарів.

На 41- й хв. помилка захисту ” Олександрії” під час виконання кутового вартувала третього голу. Логінова залишили відкритим для удару. Останній головою відправляє третій м’яч у ворота Білика. Не позаздриш олександрійцям на кінець першого тайму. Розконцентрованість гравців “Олександрії” – втратили пильність на якісь кілька хвилин коштувала трьох забитих голів у ворота Білика. Складна ситуація для Ю. Гури. Що тут казати. Такого перебігу подій на полі “аграрії”  явно що не очікували. Різниця в 2 м’ячі – для сильних і гольових гравців.

У другому таймі олександрійці вже на 53- й хв. мали непогану нагоду сквитати – зменшити різницю в м’ячах, та Цуріков пробиває повз стійку воріт господарів поля.

Уже вийшли на поле і Спінеллі, і Кожушко, як порятунок матчу, а гра не виходить. А тим часом тренер дніпрян виводить на поле 4- х гравців. Серед них ексгравець “Олександрії” Лучкевич.

На 71- й хв. дають наші захисники Довбику гостро атакувати ворота Білика. Та на щастя шкіряний летить мимо воріт олександрійців.

В останні 15 хв. матчу Ю. Гура кидає останню надію на перелом у грі: Копина і Одарюк змінюють Рибалка та Третьякова. 5 замін з Дришлюком, а результату немає. Судячи з ходу гри – сьогодні об’ єктивно сильніші – вправніше грали господарі. Гостям не вистачало запалу, лідера, який би повів команду на штурм воріт дніпрян. Жаль, а можна було вигравати… Не можуть ще грати на гол гравці нападу, півзахисники… Відчувається відсутність Ковальця, Гриня.

Прикра поразка з присмаком недоброчесності з боку Коваленка, котрий “заварив” – дав поштовх- надію господарям на потрібний їм результат. Не змогли олександрійці згуртуватися, об’єднатися, націлитися на перемогу. Десь щось не виходить у гравців  “Олександрії”. Складається враження, що фортуна сьогодні була на боці господарів поля особливо з призначенням пенальті в ворота “Олександрії”.

Після цього програшу слід надіятися аби ті команди, що знаходяться нижче “аграріїв” , також не виграли. Опускатися нижче 6- го місця, то вже проблематичне повернення на верх турнірної таблиці. А втім, будемо вірити, що залікові очки наша команда здобуде в наступних поєдинках.