Коли іншим можна мільйони заробляти, а мені – ні…

0
248

Коли прокуратура України розпочне справу щодо роботи “Нафтогаз України”,  а так, звісно, що  можна з одинаками вести “ефективну” боротьбу.

.Правоохоронними органами викрито незаконну врізку в газопровід та припинено діяльність семи нелегальних автозаправних пунктів.

Прокуратура Кіровоградщини в співпраці з іншими правоохоронними органами продовжує вживати заходи щодо протидії нелегальному функціонуванню автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів в регіоні.

Так, 28 грудня 2019 р. прокуратурою області спільно з співробітниками Служби Безпеки в області в м. Олександрія викрито та припинено несанкціоновану діяльність врізки в газопровід та реалізації з неї скрапленого газу.

Як встановило слідство, незаконну діяльність організував та здійснював мешканець Олександрійського району. З метою власного збагачення підприємливий ділок здійснив врізку в газопровід, з якої, за грошові кошти, здійснював заправку автотранспортних засобів населення м. Олександрії та Олександрійського району,в тому числі і громадського транспорту міста.

Наразі, станом на 28 грудня 2019 року, скоординованими заходами прокуратури області, СБУ та податкової міліції ДФС на Кіровоградщині припинено діяльність 7 нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів. За кожним фактом розпочато та триває досудове розслідування.

Стан справ у цій сфері прокурором області взято на особистий контроль.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я