Коли фортуна проти всякої логіки…

0
693

Початок поєдинку було повністю за олександрійцями. Гостро атакували Ковалець, Банада, Третьяков. Були моменти, котрі мали перспективу забиття голу, але не вистачало останнього точного удару чи вчасного набігу на скидку м’яча.

І вже на 20-ту хвилину 4 удари були по воротах кавалівського голкіпера. І пенальті було за збиття Ковальця. Та досвідчений пенальтист Гречишкін не зумів переграти воротаря суперників  Волинця.

А на 25-й хв. Шастал допустив грубу помилку, коли збив гравця “Колоса”. Можаровський вказав на пенальті. Досвідчений гравець Селезньов переграв Паньківа хоча Юрій і вгадав політ шкіряного – 1:0 господарі повели в рахунку.

Ось так- не забиваєш ти – тобі забивають. Якась невдача крокує в ногу з ” Олександрією”, котра не може переграти ковалівців. Надалі мав момент зрівняти рахунок Бабогло після розіграно кутового та навісу в карний майданчик господарів. Удар головою і Волинець парирує.

До завершення першого тайму “аграрії” – господарі поля, втримали мінімальну перевагу над гостями “аграріями” з Олександрії.

У другому таймі олександрійців “завів” А. Б. Шаран. Як результат, свою помилку виправив Шастал, реабілітував себе, коли на 53-й хв. зрівняв рахунок у поєдинку. Все почалося спочатку. Більш активно діяли олександрійці. Попереду атакують Сітало, Безбородько, Ковалець, Гречишкін. Підключається вдало Довгий. Фортуни не вистачило олександрійцям. Логічно награли на перемогу. Старалися, викладалися, будували розумні атаки, але везіння не було в завершальних стадіях.

Підсумовуючи результат матчу, слід відмітити, що на перемогу більше заслужили олександрійці. Здається, що в нашому футболі з’являються команди здатні боротися за високі позиції в футболі. “Десна”, ” Колос”, повертається “Ворскла”, ” Зоря” – на свої позиції по результату першого кола. Підтягується “Олімпік”, ” Маріуполь” – на відстані від “Європи” – на відстані одного “влучного пострілу” – перемоги. Фортуна в матчі з “Колосом” була проти всякої логіки: перемоги більше заслужила “Олександрія”.