Коли чванлива політика доводить до краху через амбіційність бути пантаївським “отаманом” заводить у тупик

0
929
 Спроба стати “отаманом” у кавичках прийшла в голову не голові Пантаївської селищної ради пану Бульбі, а тому, хто стояв за зимовим “революційним заколотом” на селищі. Звісно, що влада річ приваблива, вона заворужє, вона, нафантазувавши, не маючи освіти, досвіду керівника і бачення на кілька кроків вперед, що не дано “заколотникам”, але є жаданість “поцарювати”- дурна сила при якій страждають люди.  
Захотілося відокремленої  влади, але з порушенням законодавства.. І що ж, як результат, мітинги, обурення людей…обидві сторони конфлікту мали сісти за стіл перемовин…, і домовитися. Усі хочуть влади! Пішла коса на камінь.
Дійшло до того, що ні ОТГ, ні нової влади, а амбіції не засунути в штани…Як казав один “герой” “золотого запасу в отамана немає”… Підставили під удар голову, заробили передвиборчі бали… Дочекаємося  виборів. Пантаївка – це  ще не купка “отаманчиків”… Докерувалися…Як наслідок, – дійшло до закриття дитсадка…Збурити людей дуже легко, заспокоїти важче…
 З цього приводу 10 липня в малій залі міськради відбулася тристороння зустріч щодо вирішення питання подальшого утримання і функціонування дитячого садочка в селищі Пантаївці.
У тріумвіраті брали участь міськголова С.Цапюк і його заступники, начальник управління освіти і науки Кіровоградської ОДА В.Таборанський разом з фахівцями, Пантаївський селищний голова І.Бульба та колектив дошкільного закладу.
Ситуація полягає в тому, що дитячий садочок знаходиться на території Пантаївки, але фінансується з бюджету Олександрії.
Для врегулювання юридичних питань селищній раді було запропоновано взяти заклад на свій баланс, як це було зроблено в усій області, а Олександрійській міській раді – виділити фінансову підтримку в разі недостатності коштів на утримання садочку Пантаївською селищною радою.
Враховуючи факт бездіяльності селищного голови та нестачу більше 10 млн. грн на утримання галузі освіти Олександрії, міська рада запропонувала власний алгоритм вирішення даного питання.
Оскільки селищний голова не налаштований на конструктивний діалог, у ситуацію втрутилось обласне управління освіти.
Під час зустрічі В.Таборанський зазначив, що сьогодні діти в Пантаївці не мають можливості ходити до дитячого садочку, цим самим порушуються їх права. Відповідно до законодавства дитячий садок відноситься до компетенції території, на якій він знаходиться. Тож дошкільний заклад у Пантаївці уже давно повинен бути на балансі селищної ради, яка має опікуватись його утриманням.
Як наголосив начальник обласного управління освіти, пропозиція міської влади передати садок на баланс як юридичну особу була найкращим варіантом розв’язання цієї ситуації.
Але селищна рада вирішила прийняти лише споруди і майно. Тож у ході діалогу присутні дійшли згоди, що після передачі майна селищною радою буде прийматись рішення про створення нової юридичної особи – комунального закладу дошкільної освіти селищною радою Пантаївки.
Міська влада, в свою чергу, надасть необхідну допомогу для найшвидшої реєстрації документів і, в разі нестачі коштів на утримання дитячого садочку, на сесії міської ради розгляне питання щодо надання фінансової підтримки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я