КМУ погодив перших “земляків” очільника Кіровоградщини на посади його заступників

0
744
  • Про це йдеться на телеграм-каналі народного депутата Олексія Гончаренка.

Відповідно посади займуть:

Кузьмін Ігор Валерійович — перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації;

Калінін Максим Віталійович — заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Досьє: Ігор Кузьмін працював у Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі. Займав посаду начальника управління податків і зборів з фізичних осіб.

Наказом ДФС України від 30.10.15 №3507-о «Про призначення Кузьміна І.В.» Кузьміна Ігоря Валерійовича призначено в порядку переведення на посаду заступника начальника ГУ ДФС у Миколаївській області, звільнивши з посади заступника начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області. Наказом ДФС України від 30.10.15 №3508-о «Про покладення обов’язків на Кузьміна І.В.», у зв’язку із службовою необхідністтю виконання обов’язків начальника ГУ ДФС у Миколаївській області покладено на заступника начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Кузьміна Ігоря Валерійовича.

Нагадаємо, що І.Кузьмін розпочав свою трудову діяльність з посади провідного спеціаліста контрольно-ревізійного відділу управління соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації. Потім працював на посаді заступника начальника головного фінансового управління – начальника управління доходів та фінансів виробничої сфери Миколаївської ОДА. З 2008 по 2012 роки – заступник голови ДПА у Миколаївській області. Останнім часом працював на посадах в податкових органах Херсонської та Кіровоградської областей.

Має у власності квартиру в Миколаєві площею 86, 5 м2,  гараж – 20, 6 м2,  240 тис. заощаджень.

Максим Калінін займав посаду начальникА відділу вазємодії з правоохоронними органами при Херсонській ОДА.

Довідка.31-річний Максим Віталійович Калінін з 2010 року працював у ГУМВС в Полтаві. У 2010 став начальником служби з фінансово-економічної безпеки ТО«ѳльські традиції», смт Білики Полтавської області. Підприємство припинило роботу в 2017 році через порушення низки екологічних вимог.
З серпня 2017 начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами Херсонської обласної державної адміністрації Херсонської обласної державної адміністрації.

У той же час на сайті НАЗК досі немає їх декларацій як кандидатів на посади за 2018 рік. Оційної інформації про призначення немає і на сайті ОДА. Є декларація за 2017 рік. Має квартиру в Херсоні, 50 м2, будинок  – 100 м2 в Заводському, Архипівці Лохвицького району Полтавської області, 2 га землі, автомобіль “Фольскваген”, 2018 р. що офоромлений на третю особу, доходи в розмірі 50 тис. грн., та 5000 доларів. На рахунку в банку понад 300 тис. грн., та понад 38 тис. грн. – проценти від вкладу.

Нагадаємо, нинішній голова ОДА Андрій Балонь теж колишній правоохоронець, і теж займав посаду в Херсонській ОДА.

Нагадаємо, що Андрій Балонь родом зі Львівщини, але до останнього часу був одним з заступників голови Херсонської ОДА.

Гадаю, що і всі інші заступники та начальники відділів ОДА будуть з Херсонщини та Миколаївщини, як і голови РДА…

О.Оскар. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я