Кіровоградський облавтодор дійшов до Олександрії

0
175

Станом на 1 червня  автодорожники обласного відділення  “Укравтодору”  дійшли до Олександрії у прокладанні сучасної автотраси. Капітальне  асфальтне покриття за сучасними технологіями сьогодні прокладається в районі  ФДП.

Як повідомили гості з Черкащини, які були присутні на матчі “Олександрія” – “Шахтар”, – відрізок автотраси  від Знам`янки до Олександрії має “європейське обличчя, що дає змогу автомобілістам відчути себе європейцем”.

– Крок за кроком держава, обласна адміністрація робить все можливе аби наші дороги відповідали європейським стандартам якості та надійності,  – про це кореспонденту «Істини від Олександрії повідомив заступник голови ОДА А.О.Коломійцев. –  Уряд планово виділяє кошти.Так, на відрізок дороги в напрямку  м.Дніпра до межі з сусідньою областю виділено  290 млн. грн. з яких частково кошти надійдуть від митниці – 45 млн. грн. І в напрямку Кременчука цього року планується капітально відновити 38 км автошляху. На це в бюджеті України закладено  320 млн. грн. з яких митниця виділить 111 млн. грн. На сьогодні чекаємо  постанову Кабінету Міністрів  України. «Облавтодор»  виконує весь комплекс підрядних робіт. Гадаю, що невдовзі основні напрямки автотрас Кіровоградщини з сусідніми областями будуть  якісними, сучасними, швидкісними та безпечними.  

І.Мельник  

ФОТОРЯД 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я