Кіровоградщина підтвердила про 4 випадки коронавірусу. “Трималася” до останнього

0
697

Сьогодні, 29 березня, Міністерство охорони здоров`я оприлюднило, що в Кіровоградській області виявлено перші 4 випадки захворювання на COVID-19.

Наша область “трималася” до останнього  серед  усіх областей України. Чому? Тому,  що до сьогоднішнього дня не робилося тестування. Причина банальна – відсутність тестів.

МОЗ здається, що стримує тестування українців, котрі повернулися із зарубіжжя, щоб не було паніки. В Олександрії на самоізоляції знаходиться 14 чоловік. Їх щоденно контроллють лікарі (дізнався від людини, котра перебувала за кордоном: по двічі на день телефонує сімейний лікар, справляючись про стан здоров`я, також контролює “інтертуристів” і поліція, щоб вони суворо дотримувалися самоізоляції,- Авт.). Чому їх не протестувати? Адже є відповідне розпорядження про тестування тих, хто перебуває на самоізоляції. Явно, що мала кількість тестів не дає такої змоги це зробити.

За інформацією, станом на 10:00 неділі, 29 березня в Україні зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

За добу було зафіксовано 109 нових випадків. Зокрема, на Кіровоградщині – 4.

-Три мешканці з Кропивницького та один мешканець м. Долинська. Вчора перевіряли 9 підозр на захворюваність, – повідомив голова ОДА Андрій Балонь.

Він також додав, що всі хворі не були за кордоном, а перебували в контакті з людьми, які повернулися до України. За словами А.Балоня, в області 500 людей на самоізоляції, в тому числі, й ті, які контактували з хворими.

Нагадаємо, у Кропивницькому та Долинському районі велика кількість людей перебуває на самоізоляції.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я