Кіровоградщина отримала вакцину від коронавірусу. З 25 лютого почнеться щеплення лікарів…

0
358

24 лютого Кіровоградщина отримала 12 100 доз вакцин AstraZeneca (CoviShield) для імунізації від COVID-19, 13310 шприців і 170 контейнерів для утилізації,- інформує Кіровоградська облдержадміністрація. Першими щеплять працівників мобільних бригад з вакцинації. Провакцинують 6050 медичних працівників (7 опорних лікарень, що лікують від СOVID-19, працівники й мешканці інтернатів, спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми).

Вакцина була зареєстрована в Україні 22 лютого. 23 лютого Україна отримала 500 тисяч цих доз вакцини.

з 25 лютого розпочинається вакцинація в області.

Довідка: Вакцина AstraZeneca (Covishield) — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca.  Oxford/AstraZeneca отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС. Ефективність цієї вакцини варіюється від 63% у захисті від симптоматичного COVID-19 осіб від 18 років.

У вакцині AstraZeneca використовується безпечний для людини вірус, який переносить елементи вірусу SARS-CoV-2. Так вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися.

Вакцину AstraZeneca вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я