Для тих, хто в дорозі. Кіровоградщина: мокрий сніг з дощем, ожеледь… Будьте обережні

0
193

Сьогодні 30 листопада, в Україні очікується мокрий сніг з дощем, температура повітря вдень буде від +7 до -2 градусів, – повідомляє Український гідрометцентр.  На заході і в Чернігівській області вночі буде мокрий сніг. У Сумській, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Миколаївській і Одеській областях мокрий сніг з дощем. У Харківській і Херсонській областях прогнозують невеликий дощ.

Зазначено, що опади очікуються будуть майже на всі території країни, окрім південного сходу, Київській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Температура повітря на заході і півночі складе від +2 до -2 градусів вдень, вночі -1-4.

На сході очікується +2+5 градусів вдень +2+4 вночі. У центральних областях очікується +1+5 градусів вдень, +2-1 вночі. На півдні буде +1+4 градуси, крім Херсонській і Запорізькій областях, де буде трохи більше тепло +4+7 градусів, вночі від 0 до +5.

Держслужба України з надзвичайних ситуацій попереджає, що 30 листопада в Одеській, вдень і в Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській та Полтавській областях значний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, подекуди ожеледь; на півдні та сході пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах країни, крім південного сходу, подекуди ожеледиця. (І рівень небезпечності, жовтий).

Погодні умови можуть призвести до порушень руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я